مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش کابل فشار قوی /بازار بزرگ خرید و فروش انواع سیم و کابل صنعت برق در کشور

فروش کابل فشار قوی /بازار بزرگ خرید و فروش انواع سیم و کابل صنعت برق در کشور

فروش کابل فشار قوی

قیمت کابل فشار قوی در سال های اخیر نوسان بسیار زیادی داشته ما در ابتدا به کابل فشار قوی می پردازیم و سپس راجع به قیمت کابل فشار قوی صحبت می کنیم. کابل فشار قوی برای انتقال انرژی الکتریکی در سیستم هایی با ولتاژ نامی بالاتر از ۳۰ کیلوولت از نیروگاه ها به شبکه مرکزی و یا شبکه های توزیع اولیه کاربرد دارند و بصورت دفن در زمین و یا داخل کانال استفاده می شود.

انواع کابلهای فشار قوی

قیمت کابل فشار قوی بنابه مسی یا آلومینیومی بودن تفاوت قیمت دارد. کابل فشار قوی انواع مختلفی دارد که عبارت اند از:
زره دار(آرموردار)مسی و آلومینیومی و کراسلینگ، تک رشته تا پنج رشته از ۰ تا ۰٫۶ KV و ۰٫۶ تا ۱ KV، کراسلینگ ۲۰ KV و ۳۶ KV مسی و آلومینیومی ساده و آرموردار، زوجی و مخابراتی زمینی و هوایی و ژله فیلد، شبکه و کواکسیال، شیلدار ساده و افشان، جوش و لاستیکی، نسوزو، ضدمواد نفتی و روغنی

ساختمان کابل فشار قوی

کابل های فشار قوی بر اساس نوع کاربردی که دارند بسیار متنوع هستنند و به شکل های مختلفی در بازار یافت می شوند و قیمت کابل فشار قوی بسته به نوع آن ها تفاوت دارند. ساختمان و اجزای تشکیل دهنده کابل های مخابراتی کاملا با کابل های مورد استفاده در صنعت برق فشار قوی و ضعیف تفاوت دارند؛اما به طور کلی کابل ها همواره از دو قسمت اصلی هادی و عایق تشکیل شده اند. تفاوت کابل ها ناشی از نوع کاربرد آنهاست، یعنی نوع کاربردشان موجب می شود که جنس،شکل،سطح مقطع و تعداد هادی ها و عایق ها با یکدیگر تفاوت داشته باشند. این تفاوتها موجب تقسیم بندی کابل ها می گردد.

خرید مفصل کابل فشار قوی

مفصل های فشارقوی Slip on که جهت کنترل بهتر میدان های الکتریکی از استرس کنترل هایی از جنس سیبلیکون رابر به شکل مخروطی شکل ساخته شده اند .این مفصل ها از نظر کاربرد به دونوع Interruption و Transition تقسیم بندی می گردند.
در مفصل های Transition ارت از مفصل خارج نمی گردد و در داخل مفصل ارت هردو طرف کابل به هم متصل می گردند. در مفصل های Interruption، ارت به دو روش زیر از مفصل خارج میگردد.
در مفصل هایی که کابل باندینگ، Single ( تک کور ) باشد، از هر طرف مفصل یک ارت خارج می گردد. در مفصل هایی که کابل باندینگ، Coaxial باشد، از یک طرف مفصل ارت خارج می گردد.لایه نهایی این مفصل ها از نظر نوع حفاظت مکانیکی به سه نوع روکش حرارتی، روکش حرارتی تقویت شده، کیس رزینی تقسیم بندی می گردند.

قیمت کابل فشارقوی
برای خرید کابل فشارقوی باید پامترهای زیادی را مد نظر داشته باشید. توجه کنید که وزن و جرم کابل به هیچ عنوان معیار مناسبی برای تشخیص کیفیت کابل نیست. علاوه بر آن قیمت کابل فشارقوی هم نمی توانید معیار خوبی برای اصالت کابل باشد چراکه فروشندگانی هستند که با قیمت گذاری کابل اصل روی کابل تقلبی کابل تقلبی را به جای کابل اصل به مشتری می فروشند. برای خرید کابل فشار قوی تنها باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید به دلیل اینکه اعتبار و سابقه فروشگاه همواره می تواند معیار مناسبی برای خرید کابل فشار قوی باشد.

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی

قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی

در شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM که یکی از بزرگترین مراکز قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی و تامین کننده انواع سیم و کابل در لاله زار تهران می باشد.