مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / پذیرش نمایندگی فروش کابل مخابرات

پذیرش نمایندگی فروش کابل مخابرات

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM در قالب پذیرش نمایندگی فروش کابل آمادگی لازم جهت همکاری با کلیه شرکتهای تولید کننده محصولات سیم و کابل مخصوصا کابل مخابراتی می باشد.
اهداف اصلی این مجموعه در بازار داخلی تأمین نیاز مربوط به صنعت برق و مخابرات برای شرکت های دولتی و خصوصی، صنایع و مشتریان در سطوح کل کشور وارسال محصولات در اقصی نقاط کشور می باشد .

این مجموعه یکی از بزرگترین شرکت هـای بازرگانی می باشد که به امر تـولید و فروش محصولات خود در بـازارهای داخلی اشتغال داشته و دارای تنوع فروش محصولات (عمومی و تخصصی ) صنایع برق و مخابرات می باشد .

تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقاء کیفیت فروش و ارسال محصولات و ارائه خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتریان از اهداف اصلی این مجموعه می باشد .

این مجموعه مفتخر است که اعلام نماید ، آمادگی لازم جهت رفع کلیه نیاز سفارشات شرکت های دولتی و خصوصی ، پروژه های در حال ساخت ، صنایع مرتبط و تخصصی در جهت تأمین سیم و کابل آن ها با استفاده از دانش کارشناسان خود در اسـرع وقت را داشته و امید است که بتواند گام بلندی در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی کشور و حمایت از تولید داخلی را بر دارد.

پذیرش نمایندگی فروش کابل مخابرات

امروز قصد داریم روشی از سیستم فروش اینترنتی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با هزینه کمتر و بدون مشکل از مزایای اعطای نمایندگی فروش عمده انواع کابل مخابرات به این سیستم بهره مند گردید.
فعالان عرصه خرده فروشی سیم و کابل به ویژه کابلهای مخابراتی می توانند به غیر از روش مرسوم اخذ نمایندگی فروش از روش نوین اعطای نمایندگی استفاده کنند.

از مزایای این شیوه می توان به حذف پیچیدگی های مربوط به اعطای نمایندگی و تعیین میزان خرید سالانه، اشاره نمود. کابلهای مخابراتی از این طریق و از تولیدات مرغوب و با قیمتهای مناسب به صورت عمده به دست همکاران و مشتریان ارجمند می رسد.

در کسب و کارهای امروزی همانند گام های دیگر زندگی، کار گروهی نسبت به کار فردی می تواند منجر به افزایش بهره وری شود. با این وجود شرکت هایی که با یکدیگر همکاری می‌کنند غالبا از شرکت هایی که به تنهایی فعالیت می کنند به موفقیت بیشتری دست پیدا می کنند.

بهترین راه تعامل برای کسب وکار چیست و از چه طریقی می توان اثرگذارترین همکاری را داشت؟

امروزه با توجه به رشد فضای کسب وکار صنعت سیم وکابل و … و تاکید بر جهانی شدن اتحادهای استراتژیک به عنوان راهکار ورود به بازارهای ملی و بین المللی، شراکت و همکاری با فروشندگان و همکاران تجاری در حوزه های مختلف سیم وکابل بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

لذا شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM در راستای اهداف استراتژیک خود، اقدام به برنامه ریزی جهت همکاری دوجانبه با تولید کنندگان و عمده فروشان، فروشندگان و فعالان حاضر سیم وکابل نموده است که همگی در راستای اهداف سیم و کابل می باشند.

موفقیت‌هایی که شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM در زمینه فروش و ارائه انواع سیم و کابل فشار ضعیف، کابل مخابراتی، کابل کوآکسیال و … در کشور بدست آورده است، نتیجه زحمات همکارانی متعهد، متخصص و حرفه ای است که برای دستیابی به اهداف و سربلندی نام سیم و کابل صادقانه تلاش می کنند.

ما باور داریم که منافع‌ خانواده سیم و کابل با منافع همکاران و فروشندگان اعم از خرده فروش و عمده فروش گره خورده است و لذا درخشش شرکت های سیم و کابل، افتخار تک تک اعضای این خانواده بزرگ خواهد بود.

پذیرش نمایندگی فروش کابل مخابرات

شرکت های تولید کننده کابل های مخابراتی

http://www.simandcable.com/
http://www.cableakhgar.com/
http://eramhadinoor.ir
http://www.behsim.com/
http://www.aflakelectric.com
http://www.aen-cable.com/
http://www.parsancable.com
http://www.0213540.com
http://moghancableco.com/
http://www.hadybargh.com/
http://www.siminfar.com
http://emadcable.com/
http://www.rasanacable.com
http://www.zarsim.com
http://isfahancable.com/
http://www.pishrocable.com
http://isfahancable.com/
http://forouzanyazd.com/
http://simcocable.com/
http://www.simbaf.com
http://www.shirkoohcable.com
http://www.khorasanmomtaz.com
http://www.mashadcable.ir
http://www.mashadcable.ir
http://www.moghancableco.com
http://www.yazdcable.ir
http://www.simaghods.com/
http://www.simiacable.com
http://www.sgccir.com/
http://kiancableco.com/
http://www.simkancable.com
http://khorasanmomtaz.ir
http://www.kashancable.com
http://kci.co.ir/
http://www.hamedancable.com
http://www.kci.co.ir
http://www.kamancable.ir
http://www.hadinoor.ir
http://www.cablealborz.ir
جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق - در شرکت بازرگانی لاکسیم دارای تنوع بالایی از مدل ها و سطح مقطع های مختلف می باشد که ساخته شده از هادی مسی با عایق و روکش می باشند.