مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / مفتول آلومینیوم و مفتول مس غیر استاندارد در صنعت سیم وکابل ایران

مفتول آلومینیوم و مفتول مس غیر استاندارد در صنعت سیم وکابل ایران

مفتول آلومینیوم و مفتول مس غیر استاندارد

در دنياي امروز انرژي از مسائل اساسي و زيربنايي است و ساختار اقتصادي و سياسي كشورها به چگونگي دسترسي به انرژي، نحوه مصرف و قيمت آن بستگي دارد. برق يكي از انواع انرژي است كه به دليل مشخصه هاي خاص خود، بيشتر از ساير انواع انرژيها مورد توجه است. با داشتن اطلاعاتي در مورد ميزان برق مصرفي، شدت انرژي، تركيب مشتركين برق و منحني بار، درجه توسعه يافتگي هر كشوري تعيين ميگردد.
بعضي از شاخصهاي اصلي و مهم صنعت برق که در برنامه های توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي كشور نيز مورد توجه اند عبارتند از: کاهش تلفات، افزايش راندمان نيروگاهها و مديريت مصرف برق، همچنین در مورد کاهش تلفات فنی برق رسانی مسئله حائز اهمیت جلوگیری از سیم و کابلهای غیراستاندارد است.

جهت خريد سيم و کابل برق از نوع افشان ، مفتولي ، نيمه افشان ، سيم و کابل برق از نوع دما بالا و انواع سيم و کابل برق مي توان با تماس به مركز شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM علاوه بر انجام خريدي مطمئن ،سیم و کابل استاندارد مورد نياز خود را خريداري نمايد

مفتول آلومینیوم و مفتول مس غیر استاندارد در صنعت سیم وکابل ایران

كيفيت انواع سيم و كابل مسی و آلومينيومی مورد مصرف

مبحث اتلاف انرژي از مهمترين مقوله هايي است كه صنعت برق با آن مواجه است و توجه به كاهش آن ضرورتي اجتناب ناپذير است. در كشور ما با توجه به اينكه اين صنعت هنوز در زمينه كاهش تلفات تا حد مطلوب، راه طولاني در پيش دارد، ضرورت توجه به اين امر متوجه مسئولان و محققان میشود.

كاهش اتلاف انرژي الكتريكي به طور كلي عبارت است از افزايش ظرفيت توليد و افزايش ظرفيت شبكه انتقال و توزيع، بدون آنكه در امر توليد سرمايه گذاري شده باشد. پارامترهاي گوناگوني در مبحث تلفات انرژی شبكه هاي توزيع و انتقال مؤثر است كه يكي از اين پارامترها با فضای کسب و کار صنعت سيم و كابل رابطه مستقیم دارد. بنابراين كيفيت انواع سيم و كابل مسي و آلومينيومي مورد مصرف از نظر میزان مقاومت الکتریکی استاندارد تعیین شده، در شبكه هاي توزيع و انتقال كشور بسيار حائز اهميت است.

امروزه با افزايش قيمت مس و آلومينيوم، توليدكنندگان سيم و كابل تشویق به تأمين مواد اوليه به اصطلاح ارزانتر میشوند و در نتيجه تاحد امكان مصرف مفتولهای مس و آلومينيوم غیراستاندارد دارای مقاومت الکتریکی بالا، در صنعت سيم وكابل كشور بسيار رايج شده است. عدم نقدینگی یا فقدان مدیریت نقدینگی، توليدكنندگان را مجاب به تأمين مواد اوليه به اصطلاح! ارزان يعني توليد مفتول از ضايعات مس و آلومينيوم مينمايد. نكته حائز اهميت در اين مقوله نداشتن دانش و فنآوری فرآيند تصفيه مذاب است که رابطه مستقیم با كاهش تلفات سيم وكابل توليدی از ضايعات مصرف شده دارد و این فقدان شامل حال اکثر تولیدکنندگان مفتول آلومینیوم و مس کشور است.

مفتول آلومینیوم و مفتول مس غیر استاندارد

استفاده از ضايعات مس يا آلومينيوم در صنعت سيم و كابل

استفاده از ضايعات مس يا آلومينيوم در صنعت سيم و كابل با هدف كاهش قيمت تمام شده مفتول مس یا آلومینیوم جهت کاهش قیمت موادبری محصولات مورد نياز شبكه هاي توزيع و انتقال، بدون داشتن فن آوری فرآيند تصفيه مذاب (دانش فنـي حـذف يا كاهـش ناخالصيـها تا حد مجـاز) در افزايـش تلفات شبكه هاي توزيع و انتقال كشور بسيار اثربخش است.نکته مهم برای تولیدکنندگان مفتول داخل این است که داشتن فن آوری روز رابطه مستقیم با کاهش تلفات اهمی محصولات مفتول مس و آلومینیوم دارد. بزرگترین مشکل کیفی تولیدکنندگان مفتـول مـس و آلومینیــوم داخل کشور، استفاده از ماشین آلات فاقد فن آوری روز است.

مفتول آلومینیوم و مفتول مس غیر استاندارد

فروش انواع سيم و كابل مسی و آلومينيومی مورد مصرف استاندارد 

همانگونه كه قبلا گفتيم شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM مفتخر هست با راه اندازي اولين مركز تخصصي سيم وكابل كشور در قلب پايتخت سيم و كابل بازار مصرف را تامين نموده تا علاوه بر فروش سيم و كابل هاي با کیفیت مورد نياز خريداران به ايفاد تعهد اجتماعي خود نيز عمل نمايد

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM علاوه بر فروش سيم و كابل جهت ارائه خدمات فني مهندسي و مشاوره تخصصی در اين مركز اقدامات لازم را انجام داده تا بتواند در كنار خريد سيم وكابل با کیفیت و قیمت مناسب از سوي مشتريان به نقش سازنده خود در اين صنعت جامع عمل بپوشاند

مطالبی مفید جهت مفتول آلومینیوم و مفتول مس غیر استاندارد

خرید سیم و کابل با کیفیت
 خرید سیم و کابل برق با کیفیت 
شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM 
کابل ابزار دقیق باکیفیت 
کابل ابزار دقیق زره دار باکیفیت 
کابل فشار متوسط باکیفیت
 کابل کواکسیال باکیفیت
 کنترول کیفیت کابل ۳X95 + 50+ 50 MM²

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق - در شرکت بازرگانی لاکسیم دارای تنوع بالایی از مدل ها و سطح مقطع های مختلف می باشد که ساخته شده از هادی مسی با عایق و روکش می باشند.