مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / قیمت کابل کنترل – بزرگترین پایگاه فروش کابلهای خاص

قیمت کابل کنترل – بزرگترین پایگاه فروش کابلهای خاص

قیمت کابل کنترل

قیمت کابل کنترل ساده و شیلددار تفاوت وجود دارد. در یک سایز و جنس عایق و روکش یکسان، کابل کنترل بدون شیلد قیمت کمتری نسبت به نوع شیلد دار خواهد داشت. نکته یاد شده که کاملا منطقیست؛ اما مهم تر از آن امکان تهیه هر نوع کابل کنترل با قابلیت اطمینان از کیفیت ساخت و مناسب بودن قیمت آن است فروش عمده همراه با لیست قیمت  کابل های کنترل با عایق نسوز سیلیکونی و کابل های دارای تاییدیه از طریق این مجموعه آغاز شده است.
کابل های کنترل غالبا با عایق پی وی سی و xlpe به صورت شیلد دار و بدون شیلد تولید می شوند که تولید این کابل ها گاها پاسخگوی تمامی محیط های صنعتی با شرایط مختلف نمی باشد

دلایل استفاده از کابلهای کنترول خاص با روکش نسوز و شیلدار

دلایل استفاده از کابلهای کنترول خاص با روکش نسوز و شیلدار

در برخی محیط های صنعتی که امکان آتش سوزی قوی بوده و در هنگام آتش سوزی کابل ها می توانند به تشدید آتش سوزی منجر شوند، استفاده از کابل های کنترل نسوز و دارای تاییدیه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
این کابل ها با عایق سیلیکونی در دماهای بالا تا ۲۴۰ درجه سانتی گراد می توانند مقاومت بالایی از خود نشان داده و به انتقال آتش به محل های دیگر جلوگیری کنند

دلایل استفاده از کابلهای کنترول خاص با روکش نسوز و شیلدار.

کابل های شیلد دار به دلیل مقابله با نویز های محیطی و گاها مقابله با اثرات جریان برق بر روی کابل های دیگر، می تواند حائز اهمیت باشد.
عرضه و فروش تخصصی کابل های کنترل و instrument لذا  این امکان  برای پروژه های مختلف فراهم می شود تا سفارش های عمده و خرده خود را از طریق این مجموعه پیگیری کنند

کابل های شیلد دار به دلیل مقابله با نویز های محیطی و گاها مقابله با اثرات جریان برق بر روی کابل های دیگر، می تواند حائز اهمیت باشد.
عرضه و فروش تخصصی کابل های کنترل و instrument لذا  این امکان  برای پروژه های مختلف فراهم می شود تا سفارش های عمده و خرده خود را از طریق این مجموعه پیگیری کنند.
کابل های کنترل نسوز با عایق سیلیکونی از دیگر کابل های مهم این مجموعه بوده که می تواند در بسیاری از پروژه های صنعتی مورد استفاده باشد.
ضمنا نکته مهم در عرضه این کابل ها با برند اصلی، ارائه تاییدیه ها و استاندارد های لازم در این حوزه می باشد

نکات مهم هنگام خرید کابل کنترول

 در هنگام خرید کابل کنترل، مشتریان با نکاتی رو به رو می شوند که در تصمیم گیری آنها دخیل خواهند بود. در اینجا به مواردی اشاره می شود که در بازخوردهای دریافت شده از خریداران مهم تلقی شده اند

  • کدهای شناسایی : بر اساس استانداردها از کدهای مشخصه متفاوتی برای معرفی کابلهای کنترل استفاده می گردد. کارشناسان فروش می توانند تعبیر صحیح این کدها را برای تطابق با درخواست مشتریان در اختیار آنها قرار بدهند.

ساختار اجزای کابل کنترل : کلاس هادی (افشان، نیمه افشان یا مفتولی بودن)، جنس عایق و روکش کابل و وجود یا عدم وجود شیلد و زره از مهم ترین نکات مطرح شده در ساختار کابلهای کنترل به شمار می روند

خرید کابل کنترول

خرید کابل کنترول

خرید کابل کنترل هنگامی که با اطمینان از کیفیت ساخت و با ضمانت اصالت برند همراه باشد، خریدی مطمئن و فوق العاده خواهد بود. درخواست انواع کابل کنترل از شما و ارائه کابلهای مرغوب از ما.
این که یک فرد یا شرکت هزینه ای را بابت خرید کابل کنترل بپردازد و انتظار داشته باشد مطابق با درخواست و هزینه از مرغوبیت و کیفیت ساخت کابل اطمینان حاصل کند، یک انتظار منطقی خواهد بود. اساسا همین انتظار یا دغدغه است که ما را بر آن داشته تا حساسیت بیشتری نسبت به معرفی و عرضه انواع کابل کنترل داشته باشیم

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سیم برق مستقیم از کارخانه -فروش سیم خودرویی

فروش سیم برق مستقیم از کارخانه -فروش سیم خودرویی

فروش سیم برق مستقیم از کارخانه مهم ترین هدف شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM درحفظ و بهبود مستمر کیفیت فروش محصولات تولیدی شرکتها ی کابل سازی است که طی این سال ها توانسته این مهم را به سرانجام برساند.