مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / قیمت خرید سیم افشان – عرضه و فروش سیم افشان ساختمانی نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶

قیمت خرید سیم افشان – عرضه و فروش سیم افشان ساختمانی نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶

قیمت خرید سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶

قیمت خرید سیم افشان - عرضه و فروش سیم افشان ساختمانی

قیمت خرید سیم افشان و فروش می توان شامل همه انواع و رنجهای این محصول گردد.
چنانچه خواسته باشیم سایزهای مختلف سیم افشان را از نظر مقدار استفاده و آمار فروش رده بندی نماییم، سیم نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ چهار مورد نخست خواهد بود.
ناخودآگاه توجه تولید کنندگان و عرضه کنندگان سیم و کابل به سمت محصولات پر مصرف و پر فروش جلب می شود. سیم های افشان و از جمله سیم نمره نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ نمونه هایی از این گونه محصولات است.
این مجموعه نیز نگاهی گسترده به موضوع تامین سیم و کابل و قیمت خرید سیم افشان دارد و از این رو هم محصولات با تقاضای نسبی بالا و هم سیم های افشان و از جمله سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ را عرضه می نماید.

قیمت خرید سیم افشان - عرضه و فروش سیم افشان ساختمانی نمره 1.5 و2.5 و4 و6

مقصود از خرید سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ سیمی است که از رسانای مسی رشته ای انعطاف پذیر با روکشی از مواد عایق الکتریسیته تشکیل یافته و سطح مقطع رسانا یا هادی آن چهار میلی متر مربع است.
برای سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ که در سیم کشی ساختمانها یا تابلوها مورد استفاده قرار می گیرند، جنس عایق پی وی سی است.
سیم افشان نمره و۴ و۶ برای کاربردهای خاص با عایقهای دیگر هم تولید شده و به فروش می رسد که ممکن است ویژگی هایی همانند مقاومت در برابر دماهای بالا و پایین داشته باشند

کاربرد سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت

سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت در سیم کشی روشنایی ساختمانهای گوناگون و همین طور سیم کشی داخل تابلوهای صنعتی و کنترل به کار می روند. سیم با رنگ بندی متنوع به منظور تمایز و تشخیص راحت تر در سیم کشی تولید و استفاده می گردد. معمولا رنگهای قرمز، مشکی، طوسی و قهوه ای برای فاز و آبی برای نول انتخاب می شوند.
رنگ سیم افشان ارت هم به صورت اختصاصی سبز – زرد خواهد بود . این سیم مطابق نامش برای تکمیل سیستم زمین حفاظتی استفاده می شود.

انواع سیم های افشان 
انواع سیم های افشان خط دار در
 انواع کابل های افشان ۴ رشته ای 
انواع کابل های افشان ۵ رشته ای
انواع کابل های افشان دو رشته و سه رشته ای
 انواع کابل های افشان سه و نیم رشته ای 
خرید سیم و کابل ساختمانی افشان و مفتولی
 سیم و کابل افشان ساختمانی
 عرضه و فروش سیم افشان ساختمانی نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ 
قیمت-خرید سیم افشان
 قیمت -خرید سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ 
قیمت روز سیم و کابل ساختمانی

مشخصات سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶

در سیم افشان ( سیم انعطاف پذیر یا سیم قابل انعطاف )  هادی از جنس مس آنیل شده با خلوص بالا و از نوع گروه ۵  ( هادی انعطاف پذیر یا هادی افشان ) بوده که  ویژگی های هادی مورد استفاده در سیم افشان می بایستی مطابق با الزامات استاندارد ملی ایران شماره ISIRI 3084  و یا استاندارد بین المللی   IEC   ۶۰۲۲۸ باشد .

عایق  به کار رفته در سیم افشان  آمیزه پلیمر  PVC ( پی وی سی ) از نوع پلیمر PVC/C   می باشد . ولتاژ تست در سیم های افشان با ولتاژ نامی ۵۰۰/۳۰۰ ،  ولتاژ ۲۰۰۰ ولت و در سیم های افشان با ولتاژ نامی ۷۵۰/۴۵۰ ، ولتاژ ۲۵۰۰ ولت می باشد.

فروش سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶

با اقداماتی که در دپارتمان فروش صورت گرفته است، قیمت خرید سیم افشان و سفارش سیم افشان به آسانی انجام می شود. فرآیند قبول سفارش بدین شکل است :

 • دریافت سفارش از طریق راه های ارتباطی مختلف همراه با مشاوره تخصصی قبل از خرید
 • تطبیق درخواست مشتری با محصول قابل ارائه با ارائه مشخصه فنی محصول مورد نیاز
 • پیشنهاد فنی و قیمت خرید سیم افشان
 • آماده سازی سیمها در بسته بندی کلاف ۱۰۰ یا ۲۰۰ متری یا بسته بندی روی قرقره
 • ارسال سفارش مطابق درخواست خریداربه انبار مشخص شده توسط مشتری

قیمت سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت

قیمت خرید سیم افشان - عرضه و فروش سیم افشان ساختمانی نمره 1.5 و2.5 و4 و6

قیمت خرید سیم افشان سیم نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت، تغییرات و نوسانات آنها ، رابطه میان سطح کیفی و قیمت، تفاوت یا عدم تفاوت قیمت سیم افشان رنگی و ارت و چگونگی خرید آسان، مهم ترین پرسشهای مشتریان این محصولات است و ارائه بهترین پاسخها به این سوالات هدف ماست.
سیم افشان عایق دار با سه فاکتور یا شاخصه مهم دسته بندی می شوند. تغییرات یا تفاوتها در تعیین خرید سیم افشان سیم نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت، هم با این ۳ موضوع مرتبط هستند.

مزیت های خرید سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت با کیفیت چیست ؟

مزیت های خرید سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت از تامین کنندگان معتبر با استاندارد بین المللی  در واقع مزیت های زیادی دارند که این محبوبیت را در سطح کشور پیدا کرده اند .
یکی از مهم ترین و اصلی ترین خصوصیاتی که اینسیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت دارند کیفیت بالای انها است که سبب میشود تا شما بتوانید سال های سال از انها استفاده کنید چون کیفیت بالا کمک بسیار زیادی به طول عمر بالای این محصولات میکند.

این کیفیت سبب شده است تا قیمت خرید سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت ، فروش بسیار بالایی داشته باشند و این فروش گسترده سبب تجارت بزرگی شود .
مزیت هایی که این سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت با کیفیت دارند به دلیل این است که شرکت تولید کننده این محصولات سعی بر این موضوع دارد تا همیشه اجناسی با کیفیت و خوب را تولید و به بازار عرضه کند

همچنین یکی دیگر از مزیت هایی که این سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت با کیفیت دارند استاندارد هایی است که به دلیل کیفیت انها به این جهت  قیمت خرید سیم افشان اختصاص داده شده است

کاربرد های سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت چیست ؟

شاید شما هم جز افرادی باشید که پر کاربرد بودن محصول را جز مزیت های انها محسوب میکنند چون این مورد سبب میشود تا خریداران بتوانند بنابر نیاز هایشان این نوع از سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت را خریداری کنند .

سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت دارای کاربرد های حساس و مهمی هستند و به همین دلیل باید برای نصب و تعمیر انها دقت زیادی داشته باشید و یا از افراد متخصص استفاده کنید .
عمده ی استفاده سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت در صنعت ساختمانی است .
صنعت ساختمانی به این معنی است که سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت برای برق رسانی و پریز ها استفاده میشود که این موضوع برای بسیاری از ساختمان ها اهمیت بالایی دارد و کاربرد های زیادی در این صنعت دارند

قیمت خرید سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت

تا اینجا صحبت از نوع، ساختار و ظرفیت سیم قیمت خرید سیم افشان بود. با شناخت بهتر انواع سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت بهتر می توانیم از قیمت خرید سیم افشان بگوییم. با توجه به نکات بیان شده،قیمت خرید سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت تابع فراسنجهای زیر خواهد بود :

 • نرخ روز مفتول مس (با توجه به نوسانات قیمت فلزات به صورت جهانی قیمت مس هم تابعی از نوسانات قیمت این فلز پرمصرف دارد)
 • نوع سیم : افشان، مفتولی، ارت یا نسوز ( سفارش مشتری جهت ساخت سیم افشان یا نیمه افشان یا مفتولی بسیار مهم است چرا که نحوه تولید این محصولات متفاوت است )
 • درجه کیفی یا سطح مرغوبیت سیم ( کیفیت و قیمت خرید سیم افشان بستگی به برند و تامین کننده معتبر می باشد )
 • کمیت سفارش (متراژکلی و کاتینگ لیست مشتری بسیار مهم جهت تولید و بستهبندی محصول می باشد )
قیمت خرید سیم افشان - عرضه و فروش سیم افشان ساختمانی نمره 1.5 و2.5 و4 و6

با افزایش قیمت مس و نوسانات فلزات پرمصرف ، قیمت خرید سیم افشان هم افزایش خواهد داشت و کاهش نرخ مفتول مس تاثیری مشابه بر نرخ خرید سیم افشان برجای می گذارد. سیم افشان رنگی و ارت تفاوت چندانی در قیمت ندارند؛ اما سیم مفتولی قیمت بیشتری دارد. همچنین قیمت خرید سیم افشان معمولی به مراتب ارزان تر از سیم نسوز می باشد.
میان مرغوبیت و کیفیت خرید سیم افشان و قیمت رابطه مستقیم و میان مقدار سفارش و قیمت خرید سیم افشان رابطه معکوس وجود دارد

روش های خرید سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ و ارت بصورت اینترنتی

برای قیمت خرید سیم افشان و فروش این نوع از سیم و کابل ها راه ها و روش های زیادی وجود دارد که شما میتوانید یکی از بهترین و راحت ترین روش ها را برای خرید خود انتخاب کنید .
یکی از بهترین و با صرفه ترین راه ها برای خرید سیم های افشان خرید اینترنتی است که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد در حدی که میتوان گفت عموم خریداران این روش را برای خرید خود انتخاب میکنند .
اگر قصد استعلام قیمت خرید سیم افشان را دارید به صورت اینترنتی میتوانید از طریق سایت ما اقدام کنید و همچنین با مشاوران ما در تماس باشید .

مشاوران ما سعی دارند تا شما بتوانید بهترین قیمت خرید سیم افشان را داشته باشید و همچنین علاوه بر اینکه خرید بدون درد سری و قیمت خرید سیم افشان مقرون به صرفه و خوبی داشته باشید .
اما برای استعلام قیمت خرید سیم افشان اینترنتی سعی داشته باشید تا سایت های معتبری را برای خرید انتخاب کنید .

انواع سیم های افشان 
انواع سیم های افشان خط دار در
 انواع کابل های افشان ۴ رشته ای 
انواع کابل های افشان ۵ رشته ای
انواع کابل های افشان دو رشته و سه رشته ای
 انواع کابل های افشان سه و نیم رشته ای 
خرید سیم و کابل ساختمانی افشان و مفتولی
 سیم و کابل افشان ساختمانی
 عرضه و فروش سیم افشان ساختمانی نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ 
قیمت-خرید سیم افشان
 قیمت -خرید سیم افشان نمره ۱٫۵ و۲٫۵ و۴ و۶ 
قیمت روز سیم و کابل ساختمانی

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی

قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی

در شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM که یکی از بزرگترین مراکز قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی و تامین کننده انواع سیم و کابل در لاله زار تهران می باشد.