مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش کابل مخابراتی

فروش کابل مخابراتی

فروش کابل مخابراتی

فروش کابل مخابراتی در انواع مختلف در دپارتمان شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM ایجاد شده است ساز و کاری که در دپارتمان فروشاین مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد مبتنی بر مشاوره گام به گام است. به بیان بهتر مسیر حرکت ما در ارائه خدمات و محصول با هدف جلب رضایت مشتریان و ارتقای سطح رضایت آنها از خدمات دریافت شده یا محصول خریداری شده طراحی گشته است.
در مجموع چنانچه متقاضی انواع کابل مخابراتی مسی به منظور تکمیل پروژه های خود هستید؛ باعث افتخار شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM می باشد که سهم کوچکی در این زمینه داشته باشیم

فروش کابل مخابراتی

سفارش کابل در شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM

سادگی و سهولت دو اصل مهم برای دپارتمان فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM در طراحی و اجرای مکانیسم و فرآیند خریدو فروش کابل مخابراتی و ثبت سفارش است. مشتریان ما از طریق برقراری یک ارتباط تلفنی یا اینترنتی می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نموده و خریدشان را نهایی کنند. علاوه بر این، دفاتر فروش ما نیز آماده پذیرایی از مشتریان می باشد.

انواع کابلهای مسی مخابراتی

کابلهای مخابراتی مسی  به ۹  ‘گروه تقسیم می شوند :

۱- کابل مسی ژله فیلد خاکی(bfc) : این نوع کابل در شبکه های مخابراتی برای کابل مشترکین از ۱۰ زوج تا ۱۸۰۰ زوج ،جهت کاربرد به صورت دفن مستقیم در زیر خاک استفاده می گردد. این نوع کابلها معمولا از کافو تا پست نصب می شود.

۲کابل مسی ژله فیلد کانالی (cfc) : کابل فوق در شبکه های تلفنی به عنوان کابل مشترکین معمولا بین مراکز تاکافو مورد استفاده قرار می گیرد . این کابل برای نصب در کانال مناسب بوده و معمولا از ۱۰۰ زوج تا ۲۴۰۰ زوج تولید می شود.

۳- کابل مسی ایرکور کانالی ( cuc) : این نوع کابل بین مراکز مخابراتی و از مراکز مخابراتی تاکافو مورد بهره برداری قرار می گیرد. هسته این کابل فاقد ژله بوده و پس از نصب در شبکه ، با هوای فشرده خشک هواگذاری می شود . این نوع کابل مناسب نصب در کانال است .البته این کابلها قدیمی هستند و دیگر کاربرد چندانی ندارند.

فروش کابل مخابراتی

۴-  کابل هوایی مهادار (ssc) : این نوع کابل در شبکه های محلی و روستایی به صورت نصب بر روی تیرهای نگهدارنده استفاده می گردد. به همین خاطر تعداد زوج های به کار رفته در کابل کم و حداکثر ۲۰۰ زوج می باشد.

۵-  کابل هوایی مسی ساده (ac) : این نوع کابلها جهت اتصال نقاط توزیع ( پست ) به مشترکین به کار می رود.

۶-  کابل mdf :این نوع کابل جهت استفاده بین اتاق کابل تا اتاق mdf مورد استفاده قرار می گیرد. سیم زمین در این نوع کابلها با روکشی از قلع پوشیده می شود و معمولا در اندازه های ۱۰۰ تا ۲۰۰ زوج تولید می شود.

۷ –  کابل (indoor (tight buffer : این نوع کابل دارای انعطاف پذیری بالا می باشد. در خمش ها پاسخگوی نیاز کاربران است.

۸-  سیم بند تخت  :
 این نوع سیم مشهور به سیم زیرگچی می باشد و کاربرد مخابراتی ندارد و جهت نصب ثابت در داخل ساختمان استفاده می شود و استفاده از آن در مکانهایی که احتمال ضربات مکانیکی مستقیم وجود دارد مناسب نمی باشد.

۹ – دوبل هوایی مهادار (dw) :
 قابلیت این کابل در اتصال یک مشترک به پست است.

فروش کابل مخابراتی با قیمت عمده

فروش کابل مخابراتی شامل نمونه های مختلف این محصول اعم از Indoor و Outdoor می شود. قیمت پیشنهاد شده برای سفارشهای عمده هم به کمیت خرید و هم نوع و سایز کابل وابسته است. سایز کابل مخابراتی مسی یعنی تعداد زوج رشته ها و قطر هر یک از آنها که درباره این موضوع بیشتر صحبت خواهیم نمود.
کابل مخابراتی را با عناوین دیگری مانند کابل تلفن هم معرفی می کنند. شاید واژه کابل تلفن را بتوان زیر مجموعه ای برای کابل مخابراتی به شمار آورد؛ چرا که امروزه ارتباطات شکل گسترده تری یافته و تنها به مکالمات تلفنی محدود نمی گردد.

مطالب مفید جهت انواع کابلهای مسی مخابراتی

انواع کابلهای تلفن و انتقال دادهها 
انواع کابلهای مسی مخابراتی
 شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM
 فروش -کابل مخابراتی
 فروش کابلهای تلفن و انتقال دادهها 
کاربرد کابلهای تلفن و انتقال دادهها
مشخصات کابل کواکسیال آنتن

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق - در شرکت بازرگانی لاکسیم دارای تنوع بالایی از مدل ها و سطح مقطع های مختلف می باشد که ساخته شده از هادی مسی با عایق و روکش می باشند.