مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش کابل روکش سیلیکونی نسوز/قیمت ویژه کابلهای سیلیکونی

فروش کابل روکش سیلیکونی نسوز/قیمت ویژه کابلهای سیلیکونی

فروش کابل روکش سیلیکونی نسوز/قیمت ویژه کابلهای سیلیکونی

کابل روکش سیلیکونی نسوز

کابل روکش سیلیکونی نسوز – می توان گریدهایی از عایق سیلیکونی را در ساخت کابل روکش سیلیکونی نسوزبه کار برد که با افزایش پایداری حرارتی سبب ضد حریق شدن کابل گردد.

به دلیل استفاده از واژه های متفاوت در معرفی کابلها، گاهی ممکن است تعابیر مختلفی نیز به وجود بیاید. اگر منظور از کابل ضد حریق کابلی باشد که بتواند شعله مستقیم آتش را در مدت زمان معین تحمل نموده و در این حالت جریان الکتریسیته را به صورت ایمن از خود عبور دهد؛ باز هم می توان کابل روکش سیلیکونی نسوز را برای این ویژگی معرفی نمود. تفاوتی که در گریدهای سیلیکون وجود دارد عامل اصلی یک چنین تفاوتی خواهد بود.
کابل روکش سیلیکونی نسوز ضد حریق در فرآیند تولید تحت آزمونهای شعله مستقیم قرار می گیرد در حالی که ولتاژ به آن اعمال شده و جریان از آن عبور می کند. در مکانهایی که استحکام بالاتر مورد نظر باشد، استفاده از این کابل پیشنهاد می گردد.

عرضه کابل روکش سیلیکونی نسوز ضد آتش

انتظار می رود که کابل روکش سیلیکونی نسوز ضد آتش در مدت زمان معین و مطلوبی بتواند شرایط بروز آتش سوزی و مجاورت با حرارتهای بالا را تحمل نماید. هم اکنون کابل هایی با روکش ویژه سیلیکونی بدین منظور تولید و عرضه می گردند.

به اطلاع مشتریان گرامی می رسانیم که امکان تولید کابل روکش سیلیکونی نسوزضد حریق یا ضد آتش معرفی شده فراهم گشته است و بر اساس سفارش شما، قادر به ارائه کابل در سایزهای مختلف و طی زمانبندی اعلام شده هستیم. در این کابلها از هادی مس قلع اندود استفاده می گردد و جنس عایق و روکش سیلیکون خواهد بود. اجزای حفاظتی دیگر مانند شیلد یا زره نیز مطابق سفارش قابل افزودن به کابل هستند.

فروش کابل روکش سیلیکونی نسوز شیلد دار

در برخی کاربری ها پیشنهاد می شود از کابل روکش سیلیکونی نسوزشیلد دار استفاده شود. مثلا این کابل برای استفاده در سیستم اعلان حریق فروش نسبی بالایی دارد.

این که کابل روکش سیلیکونی نسوز تولید شده در چه شرایط محیطی، فیزیکی، شیمیایی، الکتریکی و مغناطیسی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت، در طراحی و انتخاب اجزای تشکیل دهنده آن موثر خواهد بود. با استفاده از روکش سیلیکونی، ویژگی استحکام حرارتی بالا را به کابل اضافه می کنیم. از این جهت با توجه به نوع کاربری می توان در مورد گرید سیلیکون رابر استفاده شده تصمیم گیری نمود.

به کارگیری شیلد در ساختار کابل ها غالبا با هدف محدود سازی تاثیرات منفی امواج الکترومغناطیسی بر عملکرد کابل صورت می پذیرد. کابل روکش سیلیکونی نسوز شیلد دار مجهز به فویل آلومینیومی و یک لایه مس بافته شده قلع اندود است. از دیدگاه تعداد رشته و سطح مقطع، تنوع مناسبی در لیست محصولات قابل تولید و آماده فروش دیده می شود.

تامین کابل روکش سیلیکونی نسوز با روکش فایبرگلاس

استفاده از روکش فایبرگلاس در کابل روکش سیلیکونی نسوز موجب افزایش استحکام حرارتی مجموعه کابل می شود و تامین کابل سیلیکونی نسوزبا قیمت درب کارخانه برای مصارفی که به محدوده دمای بالاتری نیاز دارند صورت می پذیرد.

عایق سیلیکون رابر به تنهایی بازه دمای کاری کابل روکش سیلیکونی نسوز را افزایش چشمگیری می بخشد. در کنار این، دیگر ویژگی های این عایق مانند : منعطف بودن، مقاوم در مقابل مواد نفتی و روغنی، هالوژن فری و کم دود بودن هم به کابل روکش سیلیکونی نسوز اضافه خواهد شد. اما برای برخی کاربری ها، تحمل دمای بالاتر مدنظر است. اگر استحکام کابل روکش سیلیکونی نسوز در برابر حرارتهای بالاتر از ۲۰۰ درجه سلسیوس تا مرز ۳۰۰ درجه سلسیوس را خواسته باشیم؛ آن گاه پیشنهاد می شود از کابل سیلیکونی دو روکشه استفاده شود که از یک روکش نهایی فایبرگلاس برخوردار است.

کابل روکش سیلیکونی نسوز با روکش فایبرگلاس از تولیدات درجه یک با هادیهای افشان مسی قلع اندود و ولتاژ نامی ۳۰۰/۵۰۰ ولت تامین و عرضه می گردد. سفارش تامین عمده سایزهای قابل عرضه این محصول از طریق راه های ارتباطی معرفی شده دریافت می شود.

کابل روکش سیلیکونی نسوز مقاوم در برابر آتش

با به کارگیری گریدهای ویژه عایق سیلیکونی در ساخت کابل روکش سیلیکونی نسوز، خاصیت مقاوم بودن در برابر آتش به آن اضافه و برای کار در چنین شرایطی مناسب سازی می گردد.

در حالت پیش فرض عایق سیلیکون ماده ای مقاوم در برابر سرما و گرما معرفی می شود و در جداول مقایسه عایقهای الکتریسیته که در ساخت سیم و کابل به کار می روند، به این ویژگی اشاره می گردد. در کنار این هالوژن فری و کم دود بودن نیز از دیگر خصوصیات سیلیکون است.
عایق و روکش سیلیکونی گریدها و دسته بندی های متفاوتی دارد که در مشخصات فیزیکی و شیمیایی تفاوتهایی با هم دارند. چنانچه بخواهیم کابل روکش سیلیکونی نسوز فراتر از مقاومت در برابر گرما، توانایی ادامه کار را برای زمان معین در وضعیتی که در معرض شعله مستقیم آتش است داشته باشد، چندین گزینه به ذهن می رسد.

یکی از موارد پیشنهادی استفاده از روکش سیلیکونی ویژه ای است که تحمل دماهای بالاتر را دارد. به کارگیری این نوع سیلیکون ضمن برآورده کردن نیاز به استقامت حرارتی بالا، انعطاف پذیری را هم برای کابل روکش سیلیکونی نسوز حفظ می نماید. مطابق استاندارد IEC این نوع از کابل روکش سیلیکونی نسوز که با عنوان مقاوم در برابر آتش یا شعله هم شناخته می شوند،
در طی فرآیند تولید با شعله ۷۵۰ درجه سلسیوس تحت ولتاژ و جریان تست می گردند. کابل روکش سیلیکونی نسوز زمانی از چنین آزمونی تایید کیفی دریافت خواهد نمود که در مدت زمان ۹۰ دقیقه در معرض آتش، همچنان یکپارچگی خود را حفظ نموده و جریان الکتریکی را از خود عبور دهد

کابل روکش سیلیکونی نسوز قدرت

کابل روکش سیلیکونی برای کاربری های متعددی تولید می شود. از منظر سطح ولتاژ نامی و نوع کابل محدودیت خاصی در تامین و عرضه کابل با روکش سیلیکونی وجود ندارد و رده قدرت این گروه از محصولات نیز تولید و ارائه می گردد.

تجهیزات و سخت افزارهای تولید این امکان را به وجود آورده است که کابل های با روکش سیلیکونی در رده های متنوع ساخته شده و در اختیار کاربران قرار بگیرند. گروهی از کابلهای برق را که با عنوان قدرت می شناسیم هم با عایق و روکش سیلیکونی عرضه می شوند. در سطح فشار ضعیف، کابل قدرت سیلیکونی با ولتاژ اسمی ۰٫۶/۱ کیلو ولت طراحی و تولید می شود. علاوه بر این، کابل روکش سیلیکونی قدرت فشار متوسط و فشار قوی نیز مطابق سفارشها قابل تامین است.

کابل فرمان یا کابل روکش سیلیکونی نسوزفرمان

مطابق نیاز و سفارشهایی که برای کابل فرمان انعطاف پذیر و مقاوم در برابر حرارت وجود دارد، استفاده و معرفی کابل با روکش سیلیکونی یک گزینه مناسب به شمار می آید.

تطابق شرایط محیطی و مکانی نصب کابل با قابلیتها و محدودیتهای فیزیکی و شیمیایی اجزای تشکیل دهنده آن یک اصل بسیار مهم در انتخاب و به کارگیری است. در طراحی ها و محاسبات علاوه بر لحاظ نمودن کمیات الکتریکی به دیگر شرایط تاثیر گذار بر عملکرد کابل فرمان توجه می گردد. به همین دلیل است که با معرفی و عرضه کابل با روکش سیلیکونی، هدف پاسخگویی مناسب به بعضی از کاربریها دنبال می شود.

ویژگی های بارز عایق و روکش سیلیکونی بر فعالان عرصه تولید کابل و صنعتگران آشکار است. قابلیتهایی همچون پایداری حرارتی بالا، استحکام و مقاومت مناسب در مقابل مواد اسیدی و نفتی و در کنار اینها انعطاف پذیری بالا برای این ماده نارسانای الکتریسیته وجود دارد. بدیهی است هنگامی که چنین ویژگی هایی برای کابل فرمان و کنترل مدنظر باشد، استفاده از کابل با روکش سیلیکونی یک پیشنهاد مطلوب خواهد بود. این کابل با تعداد رشته های متنوع و سطح مقاطع استاندارد به صورت شیلددار یا بدون شیلد قابل تولید و عرضه است.

کابل ابزار دقیق کابل روکش سیلیکونی نسوز

مزیتها و ویژگی های قابل توجه و گاه انحصاری عایق سیلیکونی استفاده از آن در ساخت روکش کابل ابزار دقیق و کابل های کنترول نسوز با عایق سیلیکونی را نیز موجب گشته است.
روکش در کابلهای برق، مخابرات، کنترل و ابزار دقیق یک جزء بسیار مهم و تاثیرگذار بر عملکرد کابل روکش سیلیکونی نسوز است. این بخش بیرونی ترین جزء در کابلهاست و بیشترین تاثیر را از محیط و فضای خارج از کابل می پذیرد. از طرفی اگر بخواهیم هر کابلی مانند کابل ابزار دقیق را در برابر شرایطی خاص مقاوم و پایدار سازیم، یکی از مهم ترین اقدامات معمولا تغییر و تناسب بخشی در جنس روکش خواهد بود.

همان طور که اطلاع دارید، عایق سیلیکونی یک ماده بدون هالوژن، کم دود، منعطف و مقاوم در برابر حرارت است. اگر چنین ویژگی هایی برای کابل ابزار دقیق مدنظر باشد، انتخاب عایق یا روکش سیلیکونی مفید بوده و پیشنهاد خواهد شد. در پی سفارشهایی که برای این نوع از کابل ابزار دقیق کابل روکش سیلیکونی نسوز به دست ما می رسد، سفارش تولید و عرضه پذیرفته و محصول با مرغوبیت مطلوب تحویل می گردد.

پخش کابل روکش سیلیکونی نسوز

برنامه این شرکت بازرگانی برای پخش انواع کابل با روکش سیلیکونی معرفی، تامین و افزایش سطح دسترسی فعالان صنعتی، همکاران و کاربران به کابل سیلیکونی نسوز با قیمت درب کارخانه است.

در صنعت و بازار سیم و کابل تفاوت هایی میان محصولات و قیمت تولید یک کابل سیلیکونی از منظر بازار مصرف وجود دارد و موفقیت در امر فروش و پخش هر گروه از تولیدات نیازمند برنامه مناسب و روش اجرایی مطابق نیازها و درخواستهای جامعه هدف است.

زمانی که از پخش و توزیع کابل روکش سیلیکونی نسوز صحبت می شود هم دقیقا موضوع یاد شده صحت دارد. ارتباط مناسب با کارخانه ها و واحدهای صنعتی فعال، شرکتهای پیمانکار پروژه های ساختمانی و مراکز فروش منطقه ای مهم ترین راهبرد ما در پخش کابل روکش سیلیکونی نسوز است.
عایق و روکش سیلیکونی می تواند در انواع کابل برق سبک و سنگین، کابلهای فرمان و کنترل و کابلهای مخابراتی به کار رود. پیرو همین موضوع، تامین و توزیع تمامی انواع کابل روکش سیلیکونی نسوز در دستور کار قرار گرفته است. کیفیت ساخت و تناسب قیمت با آن نکته ای است که در این مورد نیز فراموش نشده و مورد تاکید قرار می گیرد.

توجه: جهت اطلاعات بیشتر در مورد کابل روکش سیلیکونی نسوز و فروش این کابل به لینک زیر مراجعه فرمایید :
لینک اول

پخش کابل روکش سیلیکونی
 قیمت تولید یک کابل سیلیکونی
 کابل ابزار دقیق
 کابل -روکش سیلیکونی نسوز 
کابل سیلیکونی نسوز با قیمت درب کارخانه
 کابل های کنترل نسوز با عایق سیلیکونی

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه کابل برق افشان ونیمه افشان

فروش ویژه کابل برق افشان ونیمه افشان

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM که از دیرباز عهده دار پخش کابل برق در سطح کشور بوده محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت خوب به مشتریان عرضه می کند تا آن ها ضمن خرید انواع کابل برق بتوانند هزینه های ناشی از اجرای پروژه های خود را به حداقل برسانند.