مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش کابلهایOPGW

فروش کابلهایOPGW

فروش کابلهایOPGW که در ساخت خطوط قدرت، توزيع و انتقال بکار برده میشوددر شرکت بازرگانی LAKSIM امکان پذیر است .
از اين نوع کابل به دو منظور استفاده میشود:
۱) محافظت از خطوط فاز حاوی جریان الکتریکی(هادیهای انتقال هوایی) در برابر جریانهای اتصال کوتاه و جریانهای آنی رعد و برق و ارت نمودن این جریانها و انتقال آنها به زمین از طریق دکلهای انتقال
۲) انتقال دادههای صوتی و تصویری با بکارگیری فیبرهای نوری با تلفات ارسالی پايين

از كابلهاي OPGW در بالاترين نقطه دكلهاي خطوط انتقال استفاده ميشود. فيبرهای بکار برده شده در OPGW معمولا از نوع تک مد هستند. (ارسال اطلاعات برای مسافت های بيش از يک کيلومتر)

کابل های OPGW از نظر ظاهری مشابه سیمهای گارد و یا کابل های ACSR هستند

مطالب مفید درمورد کابلهایOPGW

تامین کابل خطوط انتقال هوائی (کابل OPGW)
 ساختار کابل های OPGW 
فروش- کابلهایOPGW 
فوایدکابل خطوط انتقال هوائی (کابل OPGW) 
کابل خطوط انتقال هوائی (کابل OPGW)
 کاربردکابل خطوط انتقال هوائی (کابل OPGW)
 مزایای کابل OPGW

ساختار کابل های OPGW

اين کابل تاکنون به چند روش مختلف ساخته شده است. در يک روش، بين ۸ الی ۴۸ رشته از فيبر در داخل يک لوله پلاستيکی پر شده از ترکيبات مقاوم در برابر آب قرار داده میشود.
لوله در داخل يک فولاد ضد زنگ، آلومينيوم يا يک لوله فولادی با روکش آلومينيومی قرار داده میشود، به طوري که مقدار اضافي در طول فيبر(EFL) براي جلوگيری اعمال تنش بر روی الياف شيشه شل در نظر گرفته میشود. لوله در داخل کابل توسط رشته های آلومينيوم، آلياژ آلومينيوم يا فولاد تابيده میشود . (مشابه کابل ACSR)

از رشته های آلومينيوم جهت هدايت الکتريکی و از رشته های فولاد جهت بالا بردن مقاومت کابل استفاده میشود. با افزايش تعداد رشته های فيبر در يک کابل (تا ۱۴۴ رشته)تعداد لوله ها نيز افزايش می‌يابد.

مزایای کابل OPGW

فروش کابلهایOPGW

OPGW به عنوان يک رسانه مخابراتی برتری هايی نسبت به کابل فيبر نوری نصب شده در زير زمين دارد. هزينه نصب آن در هر کيلومتر نسبت به فيبر نصب شده در زير زمين کمتر است. عمليات حفاری و خاک برداری، تعميرات يا توسعه جاده و يا نصب خطوط لوله و فاضلاب در زير زمين، نمی توانند به مدار مخابراتی OPGW آسيب برسانند.
از آنجايي که قطر کلی و وزن کابل OPGW شبيه سيم گراند است، دکل برق بار اضافی به واسطه وزن کابل تحمل نمیکند. همچنين دو منظوره بودن کابل، يعنی امکان ارسال داده های صوتی و تصويری از طريق فيبرنوری، علاوه بر امكان محافظت از شبكه قدرت، از مزايای اين کابل است

فروش کابلهایOPGW

فروش کابلهایOPGW و انواع آن به صورت ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور که از فیبر های نوری مورد استفاده در بالای دکل های برق فوق توزیع می باشد، با شرایط ویژه فروش به پروژه های سراسر کشور عرضه می شود.
فیبر های نوری OPGW در انواع مالتی مود و سینگل مود از مهم ترین و خاص ترین فیبر های نوری تولید شده می باشد که بیشترین کاربرد این کابل ها با ساختمان خاصی که دارند در بالای دکل های انتقال برق و خطوط فوق توزیع بوده که به صورت مالتی مود و سینگل مود تولید می شوند.
شرکت بازرگانی LAKSIM تلاش کرده است با توجه به نیاز های پروژه های مختلف و فراوانی نوع پرکاربرد این کابل ها، این فیبر های نوری را برای مشتریان خود فراهم آورد

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی

قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی

در شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM که یکی از بزرگترین مراکز قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی و تامین کننده انواع سیم و کابل در لاله زار تهران می باشد.