مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن

فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن

فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن که بیشتر درسیستمهای آگاه کننده و هشدار دهنده خطر آتش، ساعتها،دوربینهای مدار بسته،دستگاههای خود پرداز بلیت و مسیر حرکت قطار، از جمله قسمتهای یک سیستم راه آهن هستند که در آنهااستفاده میشود.

فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن

در داخل ایستگاهها مجموعهای از کابلها شامل کابلهای هم مرکز (کواکسیال)، سیم و کابلهای نصب ثابت، کابلهای مقاوم در برابر آتش کابلهای مخابراتی و همچنین کابلهای شبکه و دادهها بکار میروند. در ادامه در مورد ساختار و موارد استفاده این نوع کابلها به طور اختصار توضیحاتی ارائه خواهد شد.
مجموعه شرکت بازرگانی با خرید و فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن به صورت تخصصی واز برندهای معتبرسعی درارائه محصولات با کیفیت به مشتریان محترم می باشد .

فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن

فروش سیم و کابلهای نصب ثابت

فروش سیم و کابلهای نصب ثابت که مخصـوص تغذیه الکتریـکی تجهیزات برقی از جمله سیستمهـای روشنـایی و دستگاههای خودپرداز بلیـت و موانع نصب شده در مدخل ورودی ایستگاهها جهت کنترل عبور و مرور و نمایشگرهای اطلاعات و چراغهای علایم راهنمایی جهت هدایت به سمت آسانسورها و پله های برقی و روشنایی مسیر عبور هستند و به طور معمول ساختار آنها به شرح زیر است:

  • کابلهای مسلح با عایق و روکش PVC
  • کابلهای مسلح و غیرمسلح با عایق و روکش LSZH
  • کابلهای مسلح با عایق XLPE و روکش LSZH و HFFR

به طور خاص، کابلهای مورد استفاده در محلهای عمومی و سکوهای سوار شدن، باید دارای ساختاری باشند که اگر در معرض آتش سـوزی قرار بگيـرند، به ویژه روکـش آنها بسیار کم دود و میزان اسیـدهای سمـی آنها فوق العاده پایین باشد (کمتر از ۰/۵ .%) به عبارتی عایق و روکش از نوع LSZH باشد.
برای اطلاع از قیمت و فروش سیم و کابلهای نصب ثابت و تناسب میان درجه کیفی با قیمت، بهتر آن است که با ما تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی را به سادگی دریافت نمایید.

فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن

فروش کابلهای مقاوم در برابر آتش

این نوع کابلها در مناطق بسیار حساس و حیاتی، و مکانهایی که تداوم پیوستگی مدار در شرایط بحرانی آتش سوزی، واقعا ضروری است، بکار میروند. عمده مصرف کابلهای مقاوم در برابر آتش ، در محیط اطراف ایستگاه راه آهن شامل سیستم بلندگوهای ویژه مناطق پرجمعیت و اجتماعـات بزرگ (PA) تلفـن های عمومـی، سیستـمهای آگاه کننده و هشدار دهنده آتش و دوربینهای مدار بسته است
با توجه به نوسانات قیمت و همین طور تفاوت سفارشها، لیست قیمت کابلهای مقاوم در برابر آتش به صورت اختصاصی برای هر سفارش و در زمان کوتاه ارائه می گردد.

فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن

فروش کابلهای تلفن و انتقال دادهها

ارتباطات مخابراتی در داخل ایستگاههای راه آهن و همچنین بین ایستگاهها، با استفاده از شبکه کابلی مخابراتی و داده ها امکان پذیر است. سیگنالهای آنالوگ با استفاده از کابلهای هم مرکز(کواکسیال) مانند کابلهای ترکیبی URM / RG و سیگنالهای دیجیتال با استفاده از کابلهای شبکه از نوع ۵e-CAT با ساختار UTP و STP از دوربینهای مدار بسته، انتقال داده میشوند.
سادگی و سهولت دو اصل مهم برای دپارتمان فروش مجموعه بزرگ LAKSIM در طراحی و اجرای مکانیسم و فرآیند خرید و ثبت سفارش است. 

کاربرد کابلهای تلفن و انتقال دادهها

کابلهای شبکه نوع ۵e Cat ،همچنین در تغذیه سیستمهای انتقال دادهها، از دستگاههای خودپرداز بلیت، موانع نصب شده در مدخل ورودی ایستگاهها جهت کنترل عبور و مرور، ساعتها، سیستمهای نمایشگر اطلاعات و چراغهای علایم راهنمایی جهت هدایت به سمت آسانسورها و پله های برقی و روشنایی مسیرعبور بکار میروند. ازکابلهای نوع ۲۳۲ RS جهت ارتباط بین رايانه ها، ترمینالها و مودم ها و کابلهای نوع ۴۲۲ RS برای انتقال دادهها با سرعتهای بالا استفاده میشوند.
کابلهای ۲۳۲ RS نوعی از کابلهای شبکه هستنـد که دارای حفـاظ کلی و بوده و به صـورت چند رشتـه چندزوجی مورد استفاده قرار میگیرند. کابلهای نوع ۴۲۲ RS به صورت کابلهای با حفاظ تکی و حفاظ کلی و چند زوجی استفاده میشوند.

انواع کابلهای تلفن و انتقال دادهها

کابلهای نوع ۱۳۰۸ CW و ۱۶۰۰ CW از نوع کابلهای ً مخابراتی بوده و معمولا دارای هادی مسی کلاس ۱ با قطر ۰/۵ میلیمتر و عایق و روکش از جنس LSZH هستند. (نوع ۱۳۰۸ CW میتواند با عایق و روکش از جنس PVC نیز استفاده شود). این کابلها در داخل تأسیسات بكار ميروند و به مسافرین این امکان را میدهند تا از طریق تلفنهای عمومی با کارکنان پشتیبانی و خدماتی ایستگاههای راه آهن ارتباط برقرار کنند

کابلهای شبکه محلی(LAN )وکابلهای شبکه گسترده جهانی (WAN ) از نوع کابلهای زوجـی با هادی مســی و کابلهـای فیبر نوری تک مودی و چند مودی هستند و قابلیت دسترسی به اطلاعات را در یک ایستگاه و مابین ایستگاههای دیگر و همچنین مراکز کنترل را با اطمینان بسیار بالایی فراهم میسازد.

فروش کابلهای مورد استفاده در مسیر خط آهن

کابلهای ویژه علائم و چراغها: انواع کابلهای علائم عبارتند از: کابلهای نوع هستند که به طور عام ویژه مکالمات مصرف می شوندو برای سیم کشی در اتاقها و ایستگاههای تقویت رادیویی و تابلوهای تجهیزات و همچنین توقف گاههای متصدی علائم و شناسایی موقعیت مکانـی استفـاده می شوند.
از آنجایی که مشتریان ما علاقه مند هستند کابل مورد نظر خود را با اطلاع از قیمت روز انتخاب و خریداری نمایند، امکان برقراری ارتباط آسان و مستقیم با واحد فروش در اختیارشان قرار گرفته است.

ساختارکابلهای مورد استفاده در مسیر خط آهن

تمامی کابلهای علائم دارای ساختار هادی مسی قلع اندود کلاس ۲ ،عایق و روکش LSZH بوده و تک رشته و چند رشته است. این نوع کابلها عموما در داخل تأسیسات بکار میروند. انواع دیگر کابلهای ،که مخصوص سیگنالهای هشداردهنده بوده و مانند کابلهای علایم ،جهت ارتباط بین تابلوی تجهیزات و توقف گاههای متصدی علائم و سیگنالهای هشدار دهنده و شناسایی موقعیت مکانی و همچنین مراکز تقویت رادیویی و اتصال به خود تجهیزات هشدار دهنده، استفاده میشوند.

کابلهای مورد استفاده در محیط بیرون و خارج از تأسیسات جهت کنترل و انتقال سیگنالها و علائم هشدار دهنده، معمولا یا در زمین نصب ميشوند و یا از طریق دکل و به صورت هوایی نصب و بهره برداری میشوند. انتقــال انـرژی الکتریـکی جهـت تغـذیه شبـکه های علائـم هشداردهنده در مسیر راه آهن، به وسیله کابل دو رشته که در سایزهای ۱۰ تا ۹۵ میلیمترمربع ساخته میشوند، صورت میگیرد.

کابلهای دیگری نیز در مسیر خط آهن استفاده می شود که اغلب مابین ریلها و در زیر سنگ ریزه های موجود در زیر تراورسها(قطعات چوبی یا فلزی که ریلها بر روی آنها نصب میشوند) بكار مي روند و معمولا قطارهای کوچکی جهت تمیز کردن این تجهیزات، در مسیر ریلها، طراحی شده اند. البته این نوع از کابلها را میتوان از طریق نصب بر روی دکل و به صورت هوایی مورد استفاده قرار داد. لذا می بایست هادی انعطاف بیشتری داشته باشد به همین دلیل هادی بکار رفته، از نوع مسی قلع اندود کلاس ۵ (افشان) است.

فروش کابلهای گرمایشی تعویض مسیر

نقاط تعویض مسیر در امتداد طول خط آهن، اجازه میدهند که قطار بین خطوط مسیر خود را عوض کند. بسیار مهم و ضروریست که این نقاط در شرایط آب و هوایی نامساعد بطور مداوم و مؤثر و با استفاده از این نوع کابل، به کار خود ادامه دهند.
ساختار این کابل که وظیفه سنگینی نیز به عهده دارد شامل هادی مسی قلع اندود کلاس ۵ ،عایق EPR و روکش PCP بوده و تأمین نیروی برق و کنترل سیستمهای تعویض مسیر قطار را برعهده دارد. این کابل در سایزهای ۱/۵ تا ۱۶ میلیمتر مربع تولید میشود. این کابلها بایستی در برابر ضربات مکانیکی و سایش، مقاوم باشند.

فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن

فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن به دلیل کاربردهای فراوان و با توجه به سطوح مقطع متفاوت ساختار آنها در مجموعه بزرگ LAKSIM به عنوان یکی از برنامه های مشخص و ویژه قرار گرفته است. قیمت فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن نیز با توجه به نیاز روزافزون مشتریان در زمینه خرید این نوع کابل ها، کاملا معقول بوده و همراه با مشاوره توسط همکاران ما در دپارتمان فروش ارائه می گردد.

مطالب مفید جهت فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن

انواع کابلهای تلفن و انتقال دادهها
 فروش سیم و کابلهای نصب ثابت 
فروش کابلهای تلفن و انتقال دادهها
 فروش کابلهای گرمایشی تعویض مسیر
 فروش کابلهای مقاوم در برابر آتش
 فروش- کابلهای مورد استفاده در راه آهن
 کاربرد کابلهای تلفن و انتقال دادهها

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی

قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی

در شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM که یکی از بزرگترین مراکز قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی و تامین کننده انواع سیم و کابل در لاله زار تهران می باشد.