مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim – خریدانواع سیم و کابل

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim – خریدانواع سیم و کابل

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim – با توجه به کیفیت و قیمت مناسب همراه با مشاوره تخصصی قبل از خرید صورت می گیرد . اگر به مشخصات کلیه سیم و کابل ها توجه بفرمایید، متوجه خواهید یک نکته مشترک در تمامی آنها مسی بودن هادی به کار رفته در تولیدشان است. بر این اساس است که نرخ روز مس بر قیمت همه انواع کابل و سیم ساختمان تاثیر می گذارد.
با این هدف که قیمت اعلام شده به مشتریان قیمت روز محصولات باشد و با مقدار سفارش و سطح کیفی مورد درخواست آنها بیشترین تطابق را داشته باشد، پیشنهاد قیمت به طور اختصاصی برای هر مشتری ارسال می شود. برای اطلاع از نرخ ها می توانید با دپارتمان فروش در ارتباط باشید.

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim - خریدانواع سیم و کابل

ساختمان انواع سیم و کابل عرضه شده درشرکت بازرگانی laksim


قسمت های اصلی کابل: به طور کلی سیم ها و کابل ها همواره از دو قسمت اصلی هادی و عایق تشکیل شده اند.

انواع هادی های مسی و آلومینیومی در سیم و کابل

از سیم مسی تقریبا خالص و دارای انعطاف قابل قبول و یا از آلومینیوم و یا آلیاژهای مخصوص ساخته می شوند.
مقطع هادی ها بدو شکل:

۱-دایره ای تک رشته با علامت اختصاری re  و یا  چند رشته با علامت اختصاری rm
2_مثلثی (سه گوش)تک رشته ای با علامت اختصاری se و چند رشته ای با علامت اختصاری sm  می باشد.

انواع عایق های مصرفی در سیم و کابل

عایق سیم ها و غلافی که روی کابل قرار می گیرند،معمولا از جنس پلاستیک pvc (پلی ونیل کلراید)است.البته عایق های دیگری همچون کاغذ و برخی ترکیبات شیمیایی در بعضی کابل های مخصوص قرار می گیرند.
برای جلوگیری از اشتباه و جهت تشخیص سیم های کابل از یکدیگر، عایق سیم های هادی را در رنگ های مختلف انتخاب می کنند. در ذیل رنگبندی عایق سیم ها بر اساس استاندارد VDE0271 آلمان و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران (ISIRI 607) مشخص شده است فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim-

تعداد سیم های کابل و رنگ عایق سیم ها

تعداد سیم های کابل رنگ عایق سیم هادرفروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim-
تعدادسیم رنگ علیق سیم ها

۱                                                                     سیاه
۲                                                           آبی روشن – سیاه
۳                                                    سبز و زرد- آبی روشن- سیاه
۴                 ( سبز و زرد- سیاه- آبی روشن- قهوه ای) یا (سیاه- آبی روشن- قهوه ای- سیاه)
۵                (سبز و زرد- مشکی- آبی روشن- قهوه ای- سیاه)یا(سیاه- آبی روشن- قهوه ای- سیاه- سیاه)
۶و بالاتر             سیم حفاظت سبز و زرد و بقیه سیم ها دارای عایقی به رنگ سیاه با شماره های سفید هستند.

غلاف مصرفی در سیم و کابل

غلاف کابل ها: در بعضی کابلها برای حفاظت در برابر عوامل محیطی و ضربات مکانیکی ، آنها را به وسیله یک یا چند لایه غلاف از جنس فلز (مس،سرب و فولاد)،کاغذ و مواد پلاستیکی _به ویژه pvc _می پوشانند.

فروش ویژه سیم های مفتولی (NYA) شرکت بازرگانی laksim

سیم های مفتولی (NYA): هادی این نوع سیم ها از مس نرم شده با پوششی از ماده پی.وی.سی در رنگ های مختلف تشکیل شده است.
ولتاژ اسمی سیم۷۵۰/۴۵۰ ولت است و برای جریان های مختلف با سطح مقطع  تا ۲۴۰ میلی متر مربع ساخته می شود.
اینگونه سیمها در تابلوهای برق و تاسیسات نصب ثابت در محیطهای خشک درداخل لوله،روی دیوار یا داخل آن بکار می رود.استفاده از این نوع سیم بطور مستقیم در داخل دیوار مجاز نخواهد بود

همه انواع سیم های مفتولی (NYA) که در پروژه های ساختمانی و تاسیسات استفاده می شوند، قابل تامین و تحویل به وسیله فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim – خواهد بود.

فروش ویژه سیم نیمه افشان(NYAB) شرکت بازرگانی laksim

سیم نیمه افشان(NYAB): ساختمان این سیم مثل سیم NYA است و نسبت به آن انعطاف بیشتری دارد. ولتاژ اسمی این نیز ۴۵۰/۷۵۰ ولت است و در تاسیسات نصب ثابت در محیطهای خشک درداخل لوله بصورت روکار یا توکار بکار می رود. استفاده از این نوع سیم بطور مستقیم درداخل دیوار مجاز نیست

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim – با توجه به نرخهای به روز و بیشترین تناسب با سطح کیفی پیشنهاد می شود. انواع کابل مسی و آلومینیومی تکفاز معمولی و زمینی با قیمت دست اول در معرض انتخاب شماست.

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim – با توجه به نرخهای به روز و بیشترین تناسب با سطح کیفی پیشنهاد می شود. انواع کابل مسی و آلومینیومی تکفاز معمولی و زمینی با قیمت دست اول در معرض انتخاب شماست.

فروش ویژه سیم های افشان (NYAF) شرکت بازرگانی laksim

سیم های افشان (NYAF) : این نوع سیم با ولتاژ نامی ۷۵۰/۴۵۰ ولت دارای هادی افشان از مس نرم شده با پوشش پی وی سی به رنگهای مختلف می باشد و در تاسیسات نصب ثابت در محیطهای خشک درداخل لوله بصورت روکار یا توکار بکار می رود.استفاده از این نوع سیم بطور مستقیم درداخل دیوار مجاز نیست.

برای آنکه مشتریان شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM بهترین انتخاب را بر اساس شرایط مدنظر و بودجه خود داشته باشند، امکان برقراری ارتباط آسان با تیم فروش مهیا گشته است. از این طریق هم با نمونه های مختلف کابل آشنا شده و هم فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim – آن را خواهند دانست

فروش ویژه کابلهای هوایی شرکت بازرگانی laksim

کابلهای هوایی:
كابل هاي هوايي، هادي هاي عايق شده دارند و براي سطح ولتاژي ۱ تا ۳۶ كيلو ولت استفاده مي شوند

۱-کابلهایی که بصورت نصب روکار روی دیوار یا سقف یا سینی کابل استفاده می شوند شامل هادی مسی،عایق پی وی سی، ماده پر کننده برای شکل دهی کابل و غلاف نهایی پی وی سی یا غلاف زره گالوانیزه یا غلاف سربی یا غلاف سیمی می باشد.

۲-کابلهایی که بصورت هوایی و آویزان بین دو تیر نصب می شوند شامل هادی مسی، عایق پی وی سی، ماده پرکننده و غلاف نهایی پی وی سی و سیم مهار(بکسل) از فولاد گالوانیزه برای نگهداری کابل می باشد.

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM فروش نمونه های متنوع معرفی شده از کابلهای هوایی را در برنامه عادی و فوق العاده خود دارد. مشتریان می توانند محصول مورد نظر خود را به سادگی از انبار فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim-مرکزی تهیه نمایند و یا سفارش تولید آن را به ثبت برسانند.

فروش ویژه کابل های افشان NYMHY شرکت بازرگانی laksim

کابل های افشان NYMHY :
جهت مصرف در نقاطی خشک و نمناک هنگامی که نرمش بیشتر و خواص متوسط مکانیکی مورد نیاز می باشد.در منازل و ادارات نیز برای اتصال وسایل برقی متحرک (حتی گرمازا) به برق مورد استفاده قرار می گیرد.کاربرد این کابل در فضای باز مجاز نیست.
ساختمان این کابل از هادی نرم شده که به وسیله ماده پی.وی.سی.عایق می شود،تشکیل شده است.سیم های به هم تابیده شده (اندازه ۷۵/۰*۲ میلی متر مربع به صورت موازی) در داخل غلاف کابل به رنگ سفید یا مشکی قرار می گیرند.

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim - خریدانواع سیم و کابل

طرح فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim – شامل انواع تک رشته، سه رشته، ساده و زره دار می شود و برای کابل با روکش خاص یا مقاوم در برابر عوامل محیطی ویژه نیز با توجه به شرایط تولید، سفارش پذیرفته می شود.

فروش ویژه کابلهای زمینی شرکت بازرگانی laksim

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim-کابلهای زمینی با توجه به عایق های استفاده شده در ساختار کابل به دو شکل زیر تولید و عرضه می شود

۱-فروش کابلهای زمینی با عایق بندی پلاستیکی(pvc) با ولتاژ نامی ۱۰۰۰/۶۰۰ ولت:

کابلهای NYY با هادی مسی و NAYY با هادی آلومینیوم با مقطع گرد یا سه گوش می باشد. سیم های عایق شده پس از تابیدن برای گرد شدن مقطع در داخل ماده پر کننده قرار می گیرند. به دور کابل های دارای هادی سه گوش ،نوار پلاستیکی پیچیده می شود.
کابلهای NYCY و NYCWY ،مشابه کابل NYY است ولی بین غلافهای پی وی سی داخلی و خارجی آن،زره سیم مسی یا نوار مارپیچ مسی می باشد که غلاف مسی به عنوان هادی حفاظتی یا هادی خنثی استفاده می گردد.
کابلهای NYRGY با هادی مسی رشته ای دارای عایق از جنس پی وی سی دارای زره از سیمهای فولادی گالوانیزه با مقطع گرد و نوار فولادی گالوانیزه مارپیچ و کابلهای NYFGY مجهز به زره از سیمهای فولادی گالوانیزه تخت و نوار فولادی گالوانیزه مارپیچ می باشد و در مواردی که حفاظت مکانیکی زیاد نیاز باشد استفاده می گردد

۲-فروش کابلهای زمینی با عایق بندی پلی اتیلن مستحکم (XLPE) با ولتاز نامی ۱۰۰۰/۶۰۰ ولت:

کابلهای XY2 با هادی مسی یک یا چند رشته ای با عایق پلی اتیلن مستحکم و پوشش داخلی و لایه فویل برروی مجموعه هسته ها و غلاف خارجی از جنس پی وی سی است.
کابلهای XRGY2 با هادی مسی مفتولی،دارای زره از سیمهای فولادی گالوانیزه با مقطع گرد،نوار از فولاد گالوانیزه و کابلهای XFGY2 با هادی مسی رشته ای با مقطع گرد یا قطاعی،زره از سیمهای فولادی گالوانیزه تخت،نوار از فولاد گالوانیزه می باشند.این کابلها در مواردی که حفاظت مکانیکی زیاد مورد نیاز است استفاده می گردد.

۳- فروش کابل با عایق سیلیکون:

این محصول در محیطهای با دمای بالا تا ۱۸۰ درجه سانتیگراد کاربرد دارد
لاستیک سیلیکون ماده ای بدون هالوژن بوده و در مقابل اکثر مواد شیمیایی و محیطها مقاوم میباشد .
این ماده در مقابل پیشروی آتش مقاوم است و در اثر سوختن یک لایه عایق از جنسSIO2  تشکیل میدهد

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim- نکته ای که برای بسیاری از خریداران مهم است اطلاع از قیمت به روز و سفارش کابل مورد نظرشان از یک مرکز مطمئن و متخصص در فروش کابل برق می باشد.
برای بسیاری از ما در هنگام خرید چند نکته مهم تلقی می گردند. این نکات نه تنها در سفارشهای عمده بلکه در خریدهای خرده و روزمره هم مورد توجه قرار می گیرد. سفارش و خرید کابل برق هم از این قواعد مستثنی نیست.

فروش ویژه کابلهای ساختمانی شرکت بازرگانی laksim

سیم و کابل های ساختمانی وظیفه تقسیم برق در ساختمان را بر عهده دارند. این نوع سیم و کابلها ساختارهای متفاوتی دارند. از جمله این ساختارها میتوان به کابلهای Flexible اشاره کرد که هادی آنها بایستی Flexible باشد . عایقهای به کار رفته در آنهاPVC 70 ºC یا PVC 90 ºC یا Rubber میباشد. این نوع کابل ها میتواند به صورت شیلددار بافت مسی ساده یا قلع اندود تولید گردد.

استفاده از مشاوره برای انتخاب کابل مناسب یک راهکار قابل اطمینان است. وقتی این مشاوره بدون نیاز به پرداخت مبلغی باشد، جذابیتش بیشتر هم می شود!

فروش ویژه کابلهای ابزار دقیق شرکت بازرگانی laksim

کابل های ابزار دقیق در سیستم های کنترلی جهت ارسال/دریافت علائم (سیگنال های) دیجیتال و آنالوگ به/از تجهیزات و حسگرها (سنسور) استفاده می شوند.

فروش کابل ابزار دقیق ایرانی یک برنامه و پیشنهاد بر مبنای تحلیلهای فنی و اقتصادیست. کیفیت ساخت قابل قبول مطابق استانداردهای مرجع، دیدگاه مشتریان و توانمندیهای تولید از مهم ترین دلایل پیشنهاد کابل های ابزار دقیق ایرانی در طرحهای تامین وفروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim-به شمار می آیند.

فروش ویژه کابل های مخابراتی شرکت بازرگانی laksim

كابل هاي مخابراتي در سيستم هاي فركانس پايين استفاده مي شوند و به صورت كابل هاي زوجي و با هادي مسي توليد مي گردند. اين كابل ها جهت شبكه هاي محلي و مطابق نيازهاي خاص مشتري و استانداردهاي بين المللي  توليد مي گردند.
سرعت در پاسخگویی به سفارشها، دسترس پذیر بودن، فعالیت و نگاه تخصصی به محصولات و ارائه مشاوره خرید از دیگر نکات قابل بیان برای توصیف یک مرکز تامین کننده کابل مناسب به شمار می آیند.

فروش ویژه کابلهای ضد آتش شرکت بازرگانی laksim

کابل های ضد آتش می بایست قادر باشند در مقابل آتش، آتش همراه با آب و/یا آتش همراه ضربه های مکانیکی مقاومت کنند.
این کابل ها می بایست خفه کننده آتش و کم دود باشند. به عبارت دیگر این کابل ها نباید با از بین رفتن منشا آتش به سوختن ادامه دهند و یا آتش را به نقاط دیگر انتقال داده، یا دودی ایجاد کنند که مانع از دیدن چراغهای اضطراری یا راه خروجی شود.

به صورت پیش فرض همه انواع سیمهای نسوز در سایزها و سطح مقاطع گوناگون، با رسانای مس قلع اندود تولید و آماده تحویل می شوند. در تعامل میان دپارتمان فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM و واحدهای آزمایشگاه و تولید به این نتیجه رسیدیم که از بهترین نوع رسانای مسی قلع اندود شده در ساخت سیمهای نسوز استفاده کنیم؛ بدین شکل که تارهای تشکیل دهنده هر سایز به صورت مجزا قلع اندود می شوند. هادی این سیمها تمامی تستها به ویژه آزمون مقاومت اهمی را پاس نموده اند.

فروش ویژه کابل های فشار ضعیف شرکت بازرگانی laksim

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim - خریدانواع سیم و کابل

كابل هاي فشار ضعيف شامل انواع كابل هاي مسي و آلومينيومي عايق شده با پليمر هاي مختلف مي باشند كه در سطح ولتاژي ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت قرار دارند. اين كابل ها براي انتقال الكتريسيته در كاربردهاي مختلف از روشنايي تا انتقال نيروي محركه به الكترو موتورها و … استفاده مي شوند

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim-به طور کلی کابلهای فشار ضعیف به گونه ای ساخته می شوند که در ولتاژ نامی تعیین شده بدون مشکل به کار خود ادامه دهند و بتوان آنها را در زیر زمین نصب نمود.

فروش کابل فشار متوسط با عایق پلی اتیلن و پلی اتیلن مستحکم

کابل هایی با عایق XLPE و هادی مس یا آلومینیوم می باشند که در سطح ولتاژی ۱ تا ۶۶ کیلو ولت قرار دارند و به صورت گسترده در مناطق شهری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim - خریدانواع سیم و کابل

کابل  N2YSY یک هسته با ولتاژ نامی  ۲۰|۱۲ کیلوولت یا  ۳۰|۱۸ کیلوولت؛ با نوار لایه داخلی،عایق لایه هادی خارجی،نوار هادی خارجی،زره سیمی مسی،پوشش شفاف پی وی سی و غلاف نهایی پی وی سی می باشد و برای نصب مستقیم در زیرزمین یا در داخل مجاری کابل مناسب می باشد.

کابل N2XSY با هسته مسی با ولتاژ نامی ۲۰|۱۲ کیلوولت یا  30|18 کیلوولت؛دارای حفاظت هادی از ماده نیمه هادی،عایق پلی اتیلن مستحکم،حفاظ عایق از لایه نیمه هادی،نوار نیمه هادی،زره سیم مسی،نوار مسی،پوشش شفاف پی وی سی،غلاف پی وی سی می باشد و برای نصب مستقیم در زیرزمین یا در داخل مجاری کابل مناسب می باشد.

کابل ۲XSEY با هسته مسی با ولتاژ نامی ۲۰|۱۲ کیلوولت یا  30|18 کیلوولت؛حفاظ هادی از مواد نیمه هادی، عایق پلی اتیلن مستحکم،حفاظ عایق از مواد نیمه هادی به علاوه سیمهای مسی و نوار مسی مارپیچ برروی هسته می باشد.این کابلها می توانند در زیر سطح زمین،داخل یا خارج ساختمان و در کانال کابل استفاده گردد.

فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim- بر خلاف کابلهای فشار ضعیف که می توان لیستی آماده از قیمت پایه آن را در اختیار متقاضیان و خریداران قرار داد، معمولا پیشنهاد قیمت برای کابل برق فشار متوسط به صورت موردی انجام می شود. این نکته ناشی از تفاوتهایی است که در گستردگی مصرف و نحوه تولید این دو گروه وجود دارد.

فروش کابل های فشار قوی و فوق فشار قوی با عایق پلی اتیلن و پلی اتیلن مستحکم

کابل های فشار قوی و فوق فشار قوی با هادی مس یا آلومینیومی و عایق XLPE و سطح ولتاژی بالاتر از ۳۶ کیلو ولت ساخته می شوند.

عایق XLPE با استفاده از خط CCV که توسط کامپیوتر کنترل می شود بر روی هادی تزریق می گردد. عایق XLPE تزریق شده می بایست ساختار کریستالی کاملا یکنواخت داشته و عاری از هر گونه ناخالصی و خلل و فرجی باشد. در نقاط کلیدی خط CCV کنترل کیفیت های ضروری نیز اعمال می شود.

عایق XLPE از نظر فیزیکی و شیمیایی بسیار متمایل به تشکیل زنجیره با مولکول های آب می باشد. اگر آب یا بخار آب در لایه عایق وجود داشته باشند باعث ایجاد این زنجیره ها و پایین آمدن میزان مقاومت الکتریکی عایق می شوند.

کابل برق فشار قوی با توجه به ویژگیهایی تولید و بازار مصرف از آن دسته محصولاتیست که برنامه خاصی برای تامین فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim-آن طرح ریزی و اجرا شده است.

فروش ویژه کابل های خاص شرکت بازرگانی laksim

كابلهاي مخصوص كابلهائي هستند كه جهت برآورده كردن نيازهاي خاص به كار گرفته ميشوند و براي ساخت آنها نياز به تجربه فراوان ، امكانات لازم براي توليد و تست و نيز نوع آوري ميباشد.

كاربردهاي اين كابلهاي اغلب در صنايع نفت ، گاز و پتروشيمي ، دريائي ، فرودگاهي ، مترو شهري و شبكه هاي كامپيوتري و….. ميباشد.

مطالب مفید جهت فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی laksim – خریدانواع سیم و کابل

خریدانواع سیم و کابل
 ساختمان انواع سیم و کابل 
شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM
فروش کابل فشار متوسط 
فروش کابل های فشار قوی 
فروش ویژه سیم نیمه افشان(NYAB)
 فروش ویژه سیم های افشان (NYAF)
 فروش ویژه سیم های مفتولی (NYA)
 فروش- ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی LAKSIM 
فروش ویژه کابل های افشان NYMHY
 فروش ویژه کابل های خاص 
فروش ویژه کابل های فشار ضعیف
 فروش ویژه کابل های مخابراتی 
فروش ویژه کابلهای ابزار دقیق
 فروش ویژه کابلهای زمینی
 فروش ویژه کابلهای ساختمانی
 فروش ویژه کابلهای ضد آتش
 فروش ویژه کابلهای هوایی

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق - در شرکت بازرگانی لاکسیم دارای تنوع بالایی از مدل ها و سطح مقطع های مختلف می باشد که ساخته شده از هادی مسی با عایق و روکش می باشند.