مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق – در شرکت بازرگانی لاکسیم دارای تنوع بالایی از مدل ها و سطح مقطع های مختلف می باشد که ساخته شده از هادی مسی با عایق و روکش می باشند.

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

در مقایسه با سیم ها مقاومت بالاتری داشته و کاربردهای خاص خود را دارند. تنوع فروش کابل های در این شرکت به بیش از ۳۰۰ کالا می رسد و از آنجایی که با بهره گیری از فناوری روز دنیا در شرکتهای معتبر سیم و کابل تولید می شوند و تمام استانداردهای جهانی هم چون VDE، IEC و BS را دارند.

این کابلها کاربرد گسترده ای در پروژه های مختلف ساختمانی داشته و بسیار مورد استقبال خرید قرار گرفته اند. انواع سیم و کابل عرضه شده در این شرکت بازرگانی  تنوع بالایی دارند که در دسته بندی اولیه به دو دسته نصب ثابت و افشان تقسیم می شوند که هرکدام تنوع خود را دارد. در ادامه به معرفی این کابل ها می پردازیم :

قیمت کابل برق
شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM

فروش عمده کابل برق نصب ثابت

فروش عمده کابل برق نصب ثابت در شرکت بازرگانی لاکسیم دارای دو دسته بندی کلی کابل با عایق PVC و کابل با عایق XLPE می باشد. که فروش کابل با عایق PVC می تواند به انواع کابلهای قدرت، کابل کنترل، کابل مسلح، کابل شیلد، کابل شیلد مسلح و کابل تخت با هادی محافظ تقسیم شود.

فروش کابل قدرت

کاربرد کابل قدرت ، برای تغذیه انرژی زیر خاک، داخل آب، داخل کانال، نیروگاه ها، صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. و جهت استفاده در محل هایی با فشار مکانیکی زیاد می توان این کابل را به کار برد.

بهترین مارک کابل برق
مشاوره خرید سیم و کابل
فروش انواع سیم و کابل برق مرغوب

فروش کابل کنترل

کاربرد کابل کنترول ، نوع کنترل برای هوای آزاد مناسب نیست و می تواند جهت کنترل و اتصال در ماشین ها، تسمه نقاله ها، خطوط تولید، ابزار آلات، تجهیزات اتوماتیک و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

فروش کابل مسلح

کابلهای برق مسلح نوعی کابل قدرت است که برای محافظت بهتر با روکش آرمور پوشیده شده است. و از این کابل آرموردار برای تغذیه انرژی زیر خاک، داخل کانال ها، داخل آب، در نیروگاه ها و غیره به کار می رود.

قیمت کابل برق عمده فروشی
فروش کابل برق سه فاز بهترین برند بازار

فروش کابل شیلدار

کابل ازنوع شیلد دار به کابل های قدرت با هادی هم محور می گویند. که برای تغذیه انرژی در صنعت و بردهای توزیع، نیروگاه ها و کنتورهای خانگی به کار می روند.

فروش کابل برق شیلدار مسلح

کابل شیلدار مسلح ، کابل قدرت با هادی هم محور است که روی آنها برای حفاظت بیشتر با آرمور روکش شده است. کابل شیلد مسلح در دو نوع قدرت و کنترل تولید می شود.

فروش سیم برق ساختمان
خرید اینترنتی سیم و کابل برق

فروش کابل تخت

این نوع کابل تخت برق برای سیم کشی های داخلی، روشنایی و وسایل الکتریکی استفاده می شود. این کابل تخت می تواند به صورت دائم رو یا زیر گچ نصب شود و نصب آنها در زمین مجاز نیست.

فروش کابل برق نصب ثابت با عایق XLPE

این نوع از کابل ها دارای عایق XLPE می باشند و در دو دسته کابل قدرت و کابل مسلح موجود می باشند. که کابل قدرت دارای عایقی از جنس پلی اتیلن کراسیلنک شده می باشد و جایگزین مناسبی برای عایق های پی وی سی است. کابل مسلح با عایق پی وی سی عایقی از جنس پلی اتیلن دارد که جایگزینی برای عایق های PVC است.

فروش کابلهای لاستیکی
فروش کابل برق با عایق و روکش ترموپلاستیک

فروش عمده کابل برق افشان

فروش عمده کابل برق افشان که از انعطاف پذیری بالاتری نسبت به کابل های مفتولی هستند و ساخته شده از هادی های مسی رشته ای می باشند. و در انواع کابل های افشان سبک و کابل های کنترل افشان تولید می شوند.

کابل های افشان سبک برای کنترل و اتصال در ماشین‌ها، تسمه نقاله‌ ها، خطوط تولید، صنایع ابزار آلات ماشین ‌ها، خطوط مونتاژ پیشرفته، تجهیزات اتوماتیک و همچنین برای تنش‌های مکانیکی متوسط استفاده می‌شوند. 

نوع دیگر فروش این کابل ها کابل کنترل افشان می باشد. که برای کنترل و اتصال در ماشین ها، تسمه نقاله ها، خطوط تولید،صنایع ابزار آلات ماشین ها، خطوط مونتاژ پیشرفته، تجهیزات اتوماتیک و غیره به کار می رود.

فروش ویژه کابل برق
کابل کنترل شیلددار
کابل ابزار دقیق
کابل تلفنی
کابل خودنگهدار
کابل ایفونی
کابل کواکسیال

فروش انواع دیگری ازکابل برق

از دیگر انواع فروش کابل برق عرضه شده در شرکت بازرگانی لاکسیم می توان به کابل های زیر اشاره نمود : ۱)فروش عمده کابل- برق هالوژن فری و ضد حریق
۲) فروش عمده کابل -برق مقاوم در برابر حرارت
۳)فروش عمده کابل- برق های تلفنی و ابزار دقیق
۴) فروش عمده کابل- برق های کواکسیال
۵) فروش عمده کابل -برق تلفن

قیمت کابل برق با روکش وعایق پلیمری
انواع کابل برق مخابراتی
لیست قیمت کابل مخابراتی
مرکز فروش کابل مخابراتی

اشاره نمودکه هرکدام ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارند به طور مثال کابل هالوژن فری و ضد حریق افشار نژاد در مقابل آتش مقاوم است و برای جلوگیری از خسارت های مالی و آسیب های انسانی استفاده می شود.

فروش عمده کابل برق تلفنی در سه نوع هوایی، زمینی و داخلی می باشد که نوع داخلی در ساختمان ها و مراکز تلفن به صورت ثابت زیر یا روی دیوار نصب می گردد. فروش عمده کابل برق ازنوع ابزار دقیق برای کنترل فرآیند و پردازش داده ها استفاده می شود. 

شما می توانید برای خرید کابل برق  و یا اطلاع از لیست قیمت کابل برق شرکت بازرگانی لاکسیم  با تماس به واحد بازرگانی و مدیر فروش کابل مورد نظرتان را با اطمینان خریداری کنید.

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه کابل برق افشان ونیمه افشان

فروش ویژه کابل برق افشان ونیمه افشان

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM که از دیرباز عهده دار پخش کابل برق در سطح کشور بوده محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت خوب به مشتریان عرضه می کند تا آن ها ضمن خرید انواع کابل برق بتوانند هزینه های ناشی از اجرای پروژه های خود را به حداقل برسانند.