مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش سیم و کابل با کیفیت

فروش سیم و کابل با کیفیت

فروش سیم و کابل با کیفیت مستلزم استفاده از مواد با کیفیت در صنعت سیم و کابل است که نیاز به توجه فراوان در هنگام تهیه دارد. در خرید مواد اولیه، علاوه بر داشتن شناخت کاملی از منابع موجود در بازار و دانش فنی جامع در مورد ماده اولیـة مورد نظر، ضروری است بر طبق الزامات استاندارد (استاندارد ۲۰۰۸:ISO9001) اطمینان حاصل شود که محصول خریداری شده با الزامات مشخص شده خرید انطباق دارد.

کنترلهایی که بر روی تأمین کننده و مواد اولیه خریداری شده اعمال میگردد جهت فروش سیم و کابل با کیفیت

نوع و گستره کنترلهایی که بر روی تأمین کننده و محصول خریداری شده اعمال میگردد باید به اثری که محصول خریداری شده بر روی مراحل بعدی تحقق محصول یا محصول نهـایی میگذارد، بستگي داشته باشد. طبق الزام استاندارد، الزم است اطلاعـات خرید محصول مورد نظر برای خرید توصیف شود كه از جمله شامل الزامات برای تأیید محصول خریداری شده جهت استفاده است.

وظایف تولید کنندگان سیم و کابل با تامین کنندگان مواد اولیه جهت فروش سیم و کابل با کیفیت

سازمان باید تأمین‌کنندگان را بر پایه توانایی آنها در ارائه محصول منطبق با الزامات سازمان ارزیابی و انتخاب كرده و معیارهای انتخاب، ارزیابی و ارزیابی مجدد نیز تعیین شوند. مشخصات فنی که براي سنجش مرغوبیت مواد اولیـه مصرفی در ادامه توضیح داده می شوند، میتوانند در ارزیابی پیمانکاران تأمین مواد اولیـه شرکت نیز مورد استفاده قرار گرفته و راهنمایی شایانی در تهیه مواد اولیـه با کیفیت بالاتر در اختیار واحد خرید قرار دهند.

دسته بندی انـواع مواد اولیه مصرفی در صنعت سیم و کابل

در تهیه ماده اولیه مرغوب که هم دارای کیفیت بالا و مشخصات مورد تأیید واحد کنترل کیفیت بوده و هم دارای خصوصیات مورد نیاز واحد تولید باشد، اولین گام، در اختیار داشتـن دسته بندی کاملی از تمامی انـواع مواد اولیه مصرفی در صنعت سیم و کابل است که از جمله آنها می توان به موارد زير اشاره كرد:

انـواع گرانول(TPE، XLPE، PE، PVC ،فیلر، …)، انواع مفتولهای فلزی مانند مس، آلومینیوم و انـواع مفتولهای فوالدی با سایزهای مختلف، انواع قرقره(چوبی، فلزی یا پالستیکی)، انواع نوارها (مسی، گالوانیزه، پلی پروپیلن یا P.P ،.میکا، پلی استر، …)، انواع فویل (مسی، آلومینیومی)، انواع نایلونها(شرینک، بسته بندی، …)، انواع کارتن، روغن کشش، پودر تالک، انـواع نخها (فیلـری، بایندر، بسته بندی، …) کارتن پلاست، کیسه بسته بندی و …. گام بعدی تهیه مشخصات فنی جامعی از مواد مذکور است.

تهیه این مشخصات، علاوه بر آن که نیازمند داشتن دانش فراوان در مورد خصوصیات ظاهری، فیزیکی، شیمیایی، الکتریکی و … مواد است، نیازمند تجربه ای است که در حین تولید محصول در طول سالیان مختلف کسب شده است.

فروش سیم و کابل با کیفیت

ضـروری ترین مشخصـاتی که باید به هنگام خرید یا دریافت مواد به آنها توجه شود

ضـروری ترین مشخصـاتی که باید به هنگام خرید یا دریافت مواد به آنها توجه شود، به تفكيك آورده میشوند: ۱)خصوصیت مشترک مورد توجه در هنگام دریافت تمامی انواع مواد اولیه
۲)وجود برگه مشخصات
۳)کدتولید یا مشخصات ردیابی بر روی مواد ورودی و همراه بودن برگه گزارش آزمون است
۴)همچنین شماره استاندارد درج شدهای که مواد بر اساس آن تولید گردیدهاند به واحدهای تولید و کنترل کیفیت این اطمینان را میدهد که مواد مورد نظر الزامات مورد نیاز را برآورده كرده و مشخصات الکتریکی، شیمیایی، مکانیکی و فیزیکی و … الزم را دارند.

مطالب مفید جهت فروش سیم و کابل با کیفیت

خرید انواع سیم و کابل برق
 خرید سیم و کابل با کیفیت
 خرید سیم و کابل ساختمانی افشان و مفتولی
 خریدانواع سیم و کابل
 شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM
 قیمت انواع سیم و کابل برق
 قیمت روز سیم و کابل ساختمانی
 لیست قیمت انواع سیم وکابل
 مجموعه خرید سیم و کابل برق LAKSIM

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق -خرید سیم و کابل برق با کیفیت واستاندارد

فروش عمده کابل برق - در شرکت بازرگانی لاکسیم دارای تنوع بالایی از مدل ها و سطح مقطع های مختلف می باشد که ساخته شده از هادی مسی با عایق و روکش می باشند.