مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش انواع کابل برق

فروش انواع کابل برق

فروش انواع کابل برق

قیمت فروش انواع کابل برق سه فاز- دربزرگترین مرکز اینترنتی خرید و فروش سیم و کابل تخصصی

قیمت فروش انواع کابل برق سه فاز مسی و آلومینیومی بسته به نیاز مشتریان این کابل ها در سایز های مختلف و به صورت به روز و بر اساس آخرین تغییرات قیمت مس و آلومینیوم به مشتریان ارائه می شود. کابل برق سه فاز به صورت سه و نیم رشته، چهار رشته و پنج رشته تولید می شوند که انواع مسی و آلومینیومی این کابل ها در سایز های مختلف عرضه می شود ،کابل برق سه فاز از پرفروش ترین محصولات این شرکت بازرگانی است.

مهمترین گزینه برای خریداران کابل های آلومینیومی

مهمترین گزینه برای خریداران کابل های آلومینیومی، قیمت مناسب این کابل های می باشد و اینکه کابل های برق خودنگهدار می توانند به صورت هوایی نیز استفاده شوند و نوع ۵ سیمه و شش سیمه کابل های برق خودنگهدار هوایی در سایز های ۵۰ تا ۱۲۰ گزینه های اصلی برای خریداران این کابل ها می باشد.

عمده فروشی کابل ابزار دقیق
 فروش انواع کابل ابزار دقیق  
فروش عمده کابل فشار متوسط مسی
 فروش کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت 
فروش کابل کواکسیال آنتن 
فروش و پخش کابل ابزار دقیق زره دار

قیمت جدید، خرید و فروش انواع کابل برق آلومینیومی

قیمت فروش انواع کابل برق آلومینیومی هوایی خودنگهدار، زمینی تک رشته و چند رشته به قیمت آلومینیوم و همچنین برندی که این کابل ها را تولید می کند بستگی دارد ، به دلیل عرضه تخصصی انواع کابل های آلومینیومی به پروژه های مختلف با عایق پی وس سی و XLPE، این شرکت بازرگانی ، تلاش کرده است تا براساس سلیقه مشتریان نسبت به تامین این کابل ها اقدام کند. .

اما برخی دیگر از کابل ها به دلیل بالا بودن هزینه تولید آنها و همچنین کیفیت بالاتری که برای مشتریان به همراه دارند، قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهند.
فروش انواع کابل برق مسی و آلومینیومی و دریافت آنها بستگی به قیمت جهانی مس داشته و به دلیل نوسانات شدید در این بازار لازم است مشتریان براساس قیمت روز محصولات نسبت به خرید انواع کابل برق خود به صورت مطمئن اقدام کنند.

از این رو این مرکز با فراهم نمودن تمامی انواع کابل های آلومینیومی با توجه به سلیقه مشتریان در خرید محصول تلاش کرده است تا به عنوان یک نام برتر در عرضه کابل های آلومینیومی خود را مطرح کند

اما استاندارد بودن کابل ها برای مشتریان این محصولات می ابیست یک خط قرمز باشد تا در تاسیسات برقی آنها افت ولتاژ و آتش سوزی ایجاد نشود برخی کابل ها با قیمت فروش انواع کابل برق مناسب تولید می شوند و هزینه های مربوط به بخش تولید این کابل ها نسبت به برخی دیگر پایین تر است و این نوع محصولات برای بسیاری از کارفرمایان در دسته کابل های محبوب قرار می گیرند.

در میان کابل های آلومینیومی، کابل های تک رشته، چند رشته و کابل های خودنگهدار از مهمترین محصولات به شمار می روند که توسط برندهای مختلفی تولید شده و عرضه می شوند

قیمت فروش انواع کابل برق زره دار

قیمت فروش انواع کابل برق زره دار در سایز های متنوع به صورت سه فاز و تک فاز و همچنین کابل های برق ۲۰ کیلو ولت زره دار و ۳۳ کیلو ولت زره دار به صورت تخصصی از این شرکت بازرگانی به پروژه های سراسر کشور ارائه می شود.

کابل زره دار یا کابل آرموردار به کابل هایی گفته می شود که به دلیل استفاده از آرمورد در ساختمان کابل می تواند به صورت دفنی و در محیط هایی استفاده شود که ممکن است به ساختمان کابل صدمه وارد شود.قیمت فروش انواع کابل برق زره دار در مقایسه با کابل های بدون زره به دلیل ساختمان پیچیده تر کابل های زره دار می باشد.

کابل های زره دار ۲۰ کیلو ولت و ۳۳ کیلو ولت که در رنج های ولتاژی فوق توزیع استفاده می شوند، در هر دو نوع مسی و آلومینیومی می تواند تولید شود. زره این کابل ها به صورت میله و ورق می باشند که قیمت فروش انواع کابل برق هر کدام متفاوت است.
کابل زره دار ۲۰ و ۳۳ کیلو ولت با زره میله غالبا با مشخصه های N2XSYRY و NA2XSYRY تولید می شوند. اما کابل های با زره ورق با مشخصه های N2XSYBY و NA2XSYBY با هادی مسی و آلومینومی در این شرکت بازرگانی همراه با مشاوره تخصصی قابل عرضه است.

قیمت فروش انواع کابل برق زمینی n2xy

قیمت عمده فروش انواع کابل برق زمینی nyy و n2xy با برندهای یزد، همدان، ابهر، البرز، و سیمباف ، افق البرز به صورت ویژه به مشتریان ارائه می شود. کیفیت های متنوعی با قیمت های متفاوت در اختیار مشتریان بسته به شرایط مالی آنها قرار خواهد گرفت.

این شرکت بازرگانی به عنوان مرکز پخش انواع کابل زمینی استاندارد وفروش انواع کابل برق، کابل های  n2xy و nyy را در سایزهای مختلف از ۱۶ تا ۳۰۰ میلی متر مربع، به صورت تک رشته و سه و نیم رشته به پروژه ها عرضه می کند.

انواع کابل زمینی برق که با نام کابل خشک، مفتولی، nyy و n2xy نیز شناخته می شوند، از کابل های برق مهم در رنج ولتاژی ۰٫۶/۱ کیلو ولت می باشند که به صورت استفاده در ترانس به کار می روند.
کابل ها n2xy که دارای عایق xlpe می باشند، به لحاظ ساختمانی با کابل های nyy تفاوتی تنها در عایق آن دارند و به لحاظ قیمت کابل ها در سایزهای مشابه نوع n2xy کابل های زمینی گران تر  می باشد.

قیمت فروش انواع کابل برق زمینی به صورت به روز به مشتریان ارائه می شود و به دلیل نوسانات قیمت امکان قرار دادن لیست قیمت فروش انواع کابل برق مشخص بر روی سایت وجود ندارد.

فروش انواع کابل برق زمینی با بهترین برند ها

در خصوص انتخاب نوع برند برای خرید کابل باید به مشتریان این محصولات گوشزد نمود که به دلیل تعدد برند های موجود لازم  است سیاسست خود را در قبال خرید کابل مشخص نموده و سپس اقدام به خرید نمایید. اینکه کدام یکی از دو راه زیر را جهت خرید کابل در نظر دارید کاملا به شما بستگی دارد.

  1. خرید کابل ارزان و استاندارد با کیفیت متوسط
  2. خرید کابل استاندارد با بالاترین کیفیت

پیشنهاد کارشناسان این شرکت بازرگانی همواره خرید کابل با بالاترین کیفیت می باشد.

عمده فروشی کابل ابزار دقیق
 فروش انواع کابل ابزار دقیق  
فروش عمده کابل فشار متوسط مسی
 فروش کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت 
فروش کابل کواکسیال آنتن 
فروش و پخش کابل ابزار دقیق زره دار

قیمت روز فروش انواع کابل برق افق البرز

قیمت روز فروش انواع کابل برق افق البرز در نمونه های تک رشته و چند رشته مسی و آلومینیومی، کابل های کنترل شیلدار و بدون شیلد، کابل های مقاوم در برابر روغن و کابل های فشار متوسط و کنترول و ابزار دقیق موردنیاز پروژه های صنعتی و نفت و گاز با برندافق البرز، قابل ارائه به مشتریان است.

قیمت فروش انواع کابل برق محصولات به دلیل نوسانات لازم است به صورت به روز به شما ارائه شود.
راه های ارتباطی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.  
کابل های تولید کارخانه افق البرزتوانسته است طیف وسیعی از نیازهای پروژه های مختلف را برطرف کند و با دارا بودن کیفیت بالا در وندور لیست بسیاری از پروژه ها قرار گیرد.

کابل های مسی و آلومینیومی افق البرز در انواع تک رشته و مالتی کور با رعایت استاندارد های توانیر تولید شده و مهم ترین فاکتور لازم جهت استفاده در پروژه ها را دارد شرکت سیم و کابل افق البرز با سیاست تولید کابل های برق آلومینیومی مسی و آلومینیومی ارزان توانسته است، بهترین کابل ها را مطابق با نیاز های جامعه هدف خود ارائه نماید. پروژه های سراسر کشور می توانند برای ثبت سفارش های عمده خود با قیمت درب کارخانه در انواع کابل های مسی و آلومینیومی از طریق واحد فروش مکاتبه نمایند. .

مقایسه برند های مختلف برای خرید یک کابل، چه از منظر قیمت فروش انواع کابل برق و چه از نقطه نظر کیفیت برای خریداران همواره مطرح بوده است.

انواع کابل افق البرز با هادی آلومینیومی به صورت تک رشته و چند رشته، همچنین کابل خودنگهدار افق البرز، قیمت فروش انواع کابل برق ، مناسب و کیفیت بالایی را برای شما به همراه دارد و در صورت سفارش متراژ های بالا می توان از تخفیف های ویژه در خرید استفاده نمود.

عمده فروشی کابل ابزار دقیق
 فروش انواع کابل ابزار دقیق  
فروش عمده کابل فشار متوسط مسی
 فروش کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت 
فروش کابل کواکسیال آنتن 
فروش و پخش کابل ابزار دقیق زره دار

قیمت فروش انواع کابل برق تولیدی شیلد دار شرکت سیم و کابل رسانا اراک

قیمت فروش انواع کابل برق شیلد دار رسانا اراک در انواع ۲ رشته تا ۳۰ رشته در سایز های متنوع ۰٫۵، ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵ و ۲٫۵ میلی متر مربع، توسط کارشناسان فروشاین شرکت بازرگاتی به مشتریان این محصولات ارائه می شود.

فروش انواع کابل برق شیلد دار یکی از پرکاربردترین کابل های برق به شمار می روند که به دلیل استفاد از شیلد در ساختمان کابل، در بسیاری از پروژه ها کاربرد دارد.

این کابل ها در انواع ۲ رشته تا ۳۰ رشته به صورت روتین تولید می شوند. رسانا اراک به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران این کابل ها را با بالاترین کیفیت تولید کرده و به بازار عرضه می کند. 
به دلیل استفاده از این کابل های برق شیلد دار در کنار کابل های مخابراتی و شبکه در پروژه های مختلف، تین شرکت بازرگانی سایز های متنوع این کابل ها را به صورت عمده و خرده به پروژه های مختلف عرضه می کند.

سایز های مختلف فروش انواع کابل برق شیلد دار

فروش انواع کابل برق شیلد دار به دلیل کاربرد در پروژه های مختلف در سایز های متنوعی که تولید می شوند عرضه میگردد که این سایز ها عباتند از :

  ۰٫۲۵*۳، ۰٫۲۵*۴، ۰٫۲۵*۵، ۰٫۲۵*۶، ۰٫۲۵*۷، ۰٫۲۵*۸، ۰٫۲۵*۹، ۰٫۲۵*۱۰، ۰٫۲۵*۱۱، ۰٫۲۵*۱۲، ۰٫۲۵*۱۳، ۰٫۲۵*۱۴، ۰٫۲۵*۱۵، ۰٫۲۵*۱۶، ۰٫۲۵*۱۷، ۰٫۲۵*۱۸، ۰٫۲۵*۱۹، ۰٫۲۵*۲۰، ۰٫۲۵*۲۱، ۰٫۲۵*۲۲، ۰٫۲۵*۲۳، ۰٫۲۵*۲۴، ۰٫۲۵*۲۵، ۰٫۲۵*۲۶، ۰٫۲۵*۲۷، ۰٫۲۵*۲۸،۰٫۲۵*۲۹، ۰٫۲۵*۳۰ 

این کابل ها علاوه بر سایز ۰٫۲۵ میلی متر مربع در سایز های ۰٫۵، ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵ و ۲٫۵ میلی متر مربع تولید می شوند.

عمده فروشی کابل ابزار دقیق
 فروش انواع کابل ابزار دقیق  
فروش عمده کابل فشار متوسط مسی
 فروش کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت 
فروش کابل کواکسیال آنتن 
فروش و پخش کابل ابزار دقیق زره دار

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه کابل برق افشان ونیمه افشان

فروش ویژه کابل برق افشان ونیمه افشان

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM که از دیرباز عهده دار پخش کابل برق در سطح کشور بوده محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت خوب به مشتریان عرضه می کند تا آن ها ضمن خرید انواع کابل برق بتوانند هزینه های ناشی از اجرای پروژه های خود را به حداقل برسانند.