مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش انواع سیم و کابل

فروش انواع سیم و کابل

فروش انواع سیم و کابل برق با هادی مسی

سیم های مفتولی (NYA)

هادی این نوع سیم ها از مس نرم شده با پوششی از ماده پی.وی.سی در رنگ های مختلف تشکیل شده است.
ولتاژ اسمی سیم۷۵۰/۴۵۰ ولت است و برای جریان های مختلف با سطح مقطع  تا ۲۴۰ میلی متر مربع ساخته می شود.

اینگونه سیمها در تابلوهای برق و تاسیسات نصب ثابت در محیطهای خشک درداخل لوله،روی دیوار یا داخل آن بکار می رود.استفاده از این نوع سیم بطور مستقیم در داخل دیوار مجاز نخواهد بود

سیم نیمه افشان(NYAB)

ساختمان این سیم مثل سیم NYA است و نسبت به آن انعطاف بیشتری دارد. ولتاژ اسمی این نیز ۴۵۰/۷۵۰ ولت است و در تاسیسات نصب ثابت در محیطهای خشک درداخل لوله بصورت روکار یا توکار بکار می رود. استفاده از این نوع سیم بطور مستقیم درداخل دیوار مجاز نیست

سیم های افشان (NYAF)

این نوع سیم با ولتاژ نامی ۷۵۰/۴۵۰ ولت دارای هادی افشان از مس نرم شده با پوشش پی وی سی به رنگهای مختلف می باشد و در تاسیسات نصب ثابت در محیطهای خشک درداخل لوله بصورت روکار یا توکار بکار می رود.استفاده از این نوع سیم بطور مستقیم درداخل دیوار مجاز نیست.

فروش انواع سیم و کابل

فروش انواع سیم و کابل هوایی

كابل هاي هوايي، هادي هاي عايق شده دارند و براي سطح ولتاژي ۱ تا ۳۶ كيلو ولت استفاده مي شوند

۱-کابلهایی که بصورت نصب روکار روی دیوار یا سقف یا سینی کابل استفاده می شوند شامل هادی مسی،عایق پی وی سی، ماده پر کننده برای شکل دهی کابل و غلاف نهایی پی وی سی یا غلاف زره گالوانیزه یا غلاف سربی یا غلاف سیمی می باشد.

۲-کابلهایی که بصورت هوایی و آویزان بین دو تیر نصب می شوند شامل هادی مسی، عایق پی وی سی، ماده پرکننده و غلاف نهایی پی وی سی و سیم مهار(بکسل) از فولاد گالوانیزه برای نگهداری کابل می باشد.


فروش انواع سیم و کابل افشان NYMHY 

جهت مصرف در نقاطی خشک و نمناک هنگامی که نرمش بیشتر و خواص متوسط مکانیکی مورد نیاز می باشد.در منازل و ادارات نیز برای اتصال وسایل برقی متحرک (حتی گرمازا) به برق مورد استفاده قرار می گیرد.کاربرد این کابل در فضای باز مجاز نیست.

ساختمان این کابل از هادی نرم شده که به وسیله ماده پی.وی.سی.عایق می شود،تشکیل شده است.سیم های به هم تابیده شده (اندازه ۰/۷۵*۲ میلی متر مربع به صورت موازی) در داخل غلاف کابل به رنگ سفید یا مشکی قرار می گیرند.

فروش انواع سیم و کابل زمینی

کابلهای زمینی با عایق بندی پلاستیکی با ولتاژ نامی ۱۰۰۰/۶۰۰ ولت

کابلهای NYY با هادی مسی و NAYY با هادی آلومینیوم با مقطع گرد یا سه گوش می باشد. سیم های عایق شده پس از تابیدن برای گرد شدن مقطع در داخل ماده پر کننده قرار می گیرند. به دور کابل های دارای هادی سه گوش ،نوار پلاستیکی پیچیده می شود

کابلهای NYCY و NYCWY ،مشابه کابل NYY است ولی بین غلافهای پی وی سی داخلی و خارجی آن،زره سیم مسی یا نوار مارپیچ مسی می باشد که غلاف مسی به عنوان هادی حفاظتی یا هادی خنثی استفاده می گردد.

کابلهای NYRGY با هادی مسی رشته ای دارای عایق از جنس پی وی سی دارای زره از سیمهای فولادی گالوانیزه با مقطع گرد و نوار فولادی گالوانیزه مارپیچ می باشد.

و کابلهای NYFGY مجهز به زره از سیمهای فولادی گالوانیزه تخت و نوار فولادی گالوانیزه مارپیچ می باشد و در مواردی که حفاظت مکانیکی زیاد نیاز باشد استفاده می گردد

فروش کابلهای زمینی با عایق بندی پلی اتیلن مستحکم (XLPE) با ولتاز نامی ۱۰۰۰/۶۰۰ ولت

کابلهای XY2 با هادی مسی یک یا چند رشته ای با عایق پلی اتیلن مستحکم و پوشش داخلی و لایه فویل برروی مجموعه هسته ها و غلاف خارجی از جنس پی وی سی است.

کابلهای XRGY2 با هادی مسی مفتولی،دارای زره از سیمهای فولادی گالوانیزه با مقطع گرد،نوار از فولاد گالوانیزه و کابلهای XFGY2 با هادی مسی رشته ای با مقطع گرد یا قطاعی،زره از سیمهای فولادی گالوانیزه تخت،نوار از فولاد گالوانیزه می باشند.این کابلها در مواردی که حفاظت مکانیکی زیاد مورد نیاز است استفاده می گردد.

کابلهای با عایق کاغذی با ولتاژ نامی ۱۰۰۰/۶۰۰ ولت

کابلهای NKBA با هادی مسی رشته ای و کابلهای NAKBA با هادی آلومییوم رشته ای دارای عایق و کمربند از کاغذ اشباع شده،غلاف سربی،لایه کاغذی مرکب،زره از نوار فولادی دوبل،پوشش کنفی است.
کابلهایNAKLEY  با هادی آلومینیوم مفتولی یا رشته ای با عایق و کمربند کاغذ اشباع شده،غلاف آلومینیوم، نوار پلاستیکی و غلاف پی وی سی می باشد

فروش کابل با عایق سیلیکون

این محصول در محیطهای با دمای بالا تا ۱۸۰ درجه سانتیگراد کاربرد دارد
لاستیک سیلیکون ماده ای بدون هالوژن بوده و در مقابل اکثر مواد شیمیایی و محیطها مقاوم میباشد .
این ماده در مقابل پیشروی آتش مقاوم است و در اثر سوختن یک لایه عایق از جنسSIO2  تشکیل میدهد

فروش انواع سیم و کابل ساختمانی

سیم و کابل های ساختمانی وظیفه تقسیم برق در ساختمان را بر عهده دارند. این نوع سیم و کابلها ساختارهای متفاوتی دارند. از جمله این ساختارها میتوان به کابلهای Flexible اشاره کرد که هادی آنها بایستی Flexible باشد . عایقهای به کار رفته در آنهاPVC 70 ºC یا PVC 90 ºC یا Rubber میباشد. این نوع کابل ها میتواند به صورت شیلددار بافت مسی ساده یا قلع اندود تولید گردد.

فروش انواع سیم و کابل ابزار دقیق

کابل های ابزار دقیق در سیستم های کنترلی جهت ارسال/دریافت علائم (سیگنال های) دیجیتال و آنالوگ به/از تجهیزات و حسگرها (سنسور) استفاده می شوند.

فروش انواع سیم و کابل مخابراتی 

كابل هاي مخابراتي در سيستم هاي فركانس پايين استفاده مي شوند و به صورت كابل هاي زوجي و با هادي مسي توليد مي گردند.اين كابل ها جهت شبكه هاي محلي و مطابق نيازهاي خاص مشتري و استانداردهاي بين المللي  توليد مي گردند

فروش انواع سیم و کابل ضد آتش

کابل های ضد آتش می بایست قادر باشند در مقابل آتش، آتش همراه با آب و/یا آتش همراه ضربه های مکانیکی مقاومت کنند.این کابل ها می بایست خفه کننده آتش و کم دود باشند. به عبارت دیگر این کابل ها نباید با از بین رفتن منشا آتش به سوختن ادامه دهند و یا آتش را به نقاط دیگر انتقال داده، یا دودی ایجاد کنند که مانع از دیدن چراغهای اضطراری یا راه خروجی شود.

فروش انواع سیم و کابل فشار ضعیف

كابل هاي فشار ضعيف شامل انواع كابل هاي مسي و آلومينيومي عايق شده با پليمر هاي مختلف مي باشند كه در سطح ولتاژي ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت قرار دارند. اين كابل ها براي انتقال الكتريسيته در كاربردهاي مختلف از روشنايي تا انتقال نيروي محركه به الكترو موتورها و … استفاده مي شوند.

فروش انواع سیم و کابل فشار متوسط

کابل هایی با عایق XLPE و هادی مس یا آلومینیوم می باشند که در سطح ولتاژی ۱ تا ۶۶ کیلو ولت قرار دارند و به صورت گسترده در مناطق شهری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش کابل فشار متوسط با عایق پلی اتیلن و پلی اتیلن مستحکم

کابل  N2YSY یک هسته با ولتاژ نامی  ۲۰|۱۲ کیلوولت یا  ۳۰|۱۸ کیلوولت؛ با نوار لایه داخلی،عایق پروتوتن-وای،لایه هادی خارجی،نوار هادی خارجی،زره سیمی مسی،پوشش شفاف پی وی سی و غلاف نهایی پی وی سی می باشد و برای نصب مستقیم در زیرزمین یا در داخل مجاری کابل مناسب می باشد.

کابل N2XSY با هسته مسی با ولتاژ نامی ۲۰|۱۲ کیلوولت یا  ۳۰|۱۸ کیلوولت؛دارای حفاظت هادی از ماده نیمه هادی،عایق پلی اتیلن مستحکم،حفاظ عایق از لایه نیمه هادی،نوار نیمه هادی،زره سیم مسی،نوار مسی،پوشش شفاف پی وی سی،غلاف پی وی سی می باشد و برای نصب مستقیم در زیرزمین یا در داخل مجاری کابل مناسب می باشد.

کابل ۲XSEY با هسته مسی با ولتاژ نامی ۲۰|۱۲ کیلوولت یا  ۳۰|۱۸ کیلوولت؛حفاظ هادی از مواد نیمه هادی، عایق پلی اتیلن مستحکم،حفاظ عایق از مواد نیمه هادی به علاوه سیمهای مسی و نوار مسی مارپیچ برروی هسته می باشد.این کابلها می توانند در زیر سطح زمین،داخل یا خارج ساختمان و در کانال کابل استفاده گردد.

فروش کابل های فشار قوی

کابل های فشار قوی و فوق فشار قوی با هادی مس یا آلومینیومی و عایق XLPE و سطح ولتاژی بالاتر از ۳۶ کیلو ولت ساخته می شوند.

عایق XLPE با استفاده از خط CCV که توسط کامپیوتر کنترل می شود بر روی هادی تزریق می گردد. عایق XLPE تزریق شده می بایست ساختار کریستالی کاملا یکنواخت داشته و عاری از هر گونه ناخالصی و خلل و فرجی باشد. در نقاط کلیدی خط CCV کنترل کیفیت های ضروری نیز اعمال می شود.

عایق XLPE از نظر فیزیکی و شیمیایی بسیار متمایل به تشکیل زنجیره با مولکول های آب می باشد. اگر آب یا بخار آب در لایه عایق وجود داشته باشند باعث ایجاد این زنجیره ها و پایین آمدن میزان مقاومت الکتریکی عایق می شوند.

فروش کابل های خاص

كابلهاي مخصوص كابلهائي هستند كه جهت برآورده كردن نيازهاي خاص به كار گرفته ميشوند و براي ساخت آنها نياز به تجربه فراوان ، امكانات لازم براي توليد و تست و نيز نوع آوري ميباشد.

كاربردهاي اين كابلهاي اغلب در صنايع نفت ، گاز و پتروشيمي ، دريائي ، فرودگاهي ، مترو شهري و شبكه هاي كامپيوتري و….. ميباشد.

مطالب مفید جهت فروش انواع سیم و کابل

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM
 فروش انواع هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد
 فروش عمده کابل فشار متوسط مسی
 فروش کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت 
فروش کابل مخابراتی
 فروش کابل های قدرت با قیمت مناسب 
فروش کابل های قدرت نیمه افشان و مفتولی
 فروش کابلهای گرمایشی تعویض مسیر
 فروش کابلهای مورد استفاده در راه آهن
 فروش هادی هوایی با مغزی فولادی
 فروش ویژه سیم نیمه افشان(NYAB)
 فروش ویژه سیم های مفتولی (NYA)
 فروش ویژه سیم و کابل شرکت بازرگانی LAKSIM

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل فشار قوی آلومینیومی | بازار بزرگ خرید و فروش انواع سیم و کابل مصرفی در صنعت برق

کابل فشار قوی آلومینیومی یکی از رایج ترین کابل های مورد استفاده توسط صنایع تولید و توزیع نیروی برق به شمار رفته و به عنوان بهترین کابل شناخته شده است. این کابل