مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / عرضه انواع هادی هوایی روکش دار- ساختارفنی هادی هاینا – فروش انواع هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد- فروش سیم هوایی هاینا – فروش هادی هوایی با مغزی فولادی

عرضه انواع هادی هوایی روکش دار- ساختارفنی هادی هاینا – فروش انواع هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد- فروش سیم هوایی هاینا – فروش هادی هوایی با مغزی فولادی

عرضه انواع هادی هوایی روکش دار

انواع مختلف هادی های هوایی آلومینیوم 
خرید انواع کابل خودنگهدار
 ساختارفنی هادی هاینا
 عرضه انواع هادی هوایی روکش دار
 فروش انواع هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد
 فروش سیم هوایی هاینا 
فروش هادی هوایی با مغزی فولادی
 قیمت روز کابل خودنگهدار 
قیمت کابل آلومینیومی 
مسنجرآلیاژآلومینیومی

عرضه انواع هادی هوایی روکش دار که غالبا بر پایه آلومینیوم هستند (تمام آلومینیومی، آلومینیوم آلیاژی و آلومینیوم تقویت شده با فولاد) از یک روکش برخوردارند.

این روکش کاهش اتصالی فازها با هم، با دیگر اجزای شبکه و با اجسام جانبی را به ارمغان می آورد. توزیع انرژی الکتریسیته از طریق خطوط هوایی به دلیل سادگی هایی که در انشعاب گیری، عیب یابی و مواردی از این دست دارد، همچنان مورد استقبال شرکتهای برق و مصرف کنندگان است.
مستحضرید در کنار مزیتهایی که برای خطوط هوایی وجود دارد، معیاب گاه دردسر سازی هم دارند. تاثیر پذیری هادیهای لخت و بدون روکش به کار رفته در این سیستمها از شرایط

جوی و و محیطی و در پی آن اتصالی ها و قطعی های پیاپی موجب شده تا راه حلی برای عرضه انواع هادی هوایی روکش دار اندیشیده شود تا ضمن بهره مندی از مزایا تا حد ممکن و قابل توجهی معایب آن را تقلیل داد.
مستحضرید در کنار مزیتهایی که برای خطوط هوایی وجود دارد، معیاب گاه دردسر سازی هم دارند. تاثیر پذیری هادیهای لخت و بدون روکش به کار رفته در این سیستمها از شرایط جوی و و محیطی و در

پی آن اتصالی ها و قطعی های پیاپی موجب شده تا راه حلی برای عرضه انواع هادی هوایی روکش دار اندیشیده شود تا ضمن بهره مندی از مزایا تا حد ممکن و قابل توجهی معایب آن را تقلیل داد.

. درست همین جاست که عرضه انواع هادی هوایی روکش دارآغاز می گردد. جنس روکش معمولا PE یا XLPE است. میان ضخامت روکش هادی و ولتاژ نامی شبکه ای که در آن نصب خواهد شد رابطه مستقیم وجود دارد؛ یعنی مثلا ضخامت روکش در هادی ۳۳ کیلوولت بیشتر از همتای ۲۰ کیلو ولتی آن خواهد بود.
عرضه انواع هادی هوایی روکش دار با تامین مطمئن از محصولات مرغوب تضمین شده است

قیمت هادی هوایی روکش دار جهت عرضه انواع هادی هوایی روکش دار

قیمت عرضه انواع هادی هوایی روکش دار با توجه به تغییرات نرخ آلومینیوم دچار نوسان می شود؛ اما پیشنهاد قیمت آن از قاعده معین و مشخصی پیروی می کند.
در اکثریت قریب به اتفاق هادی های هوایی روکش دار از فلز آلومینیوم به عنوان رسانا استفاده شده است. در واقع همان هادی یا سیمهای هوایی آلومینیومی لخت را با توجه به ولتاژ اسمی مجهز به یک لایه روکش نموده و به عنوان هادی روکش دار در شبکه های توزیع برق به کار می گیرند. بنابراین نوسانات قیمت آلومینیوم تاثیری مستقیم بر قیمت عرضه انواع هادی هوایی روکش دار خواهد گذاشت.
نکات دیگری که در قیمت هادی هوایی روکش دار موثر هستند، سایز هادی و متراژ سفارش است. مستحضرید معمولا بر خلاف سیمهای بدون روکش، مبنای قیمت هادی روکش دار بر واحد طول یا همان متر جهت عرضه انواع هادی هوایی روکش دار خواهد بود.

فروش و عرضه انواع هادی هوایی روکش دار

فروش و عرضه انواع هادی هوایی روکش دا برای استفاده در خطوط توزیع انرژی الکتریسیته به ویژه سطوح ولتاژی فشار متوسط، در برنامه کاری وجود داشته و ادامه می یابد.

شرایط جوی، ارتقای ایمنی کارکنان شرکتهای برق و مجاوران خطوط هوایی و یا کاهش خاموشی ها و هزینه های نگهداری شبکه برق از مهم ترین دلایل اقبال به خرید و فروش و عرضه انواع هادی هوایی روکش دار است. در واقع تولید این نوع هادیهای هوایی هم با هدف رفع برخی مشکلات هادیهای لخت صورت گرفته است.

در برنامه فروش و عرضه انواع هادی هوایی روکش دار از نظر نوع هادی، ولتاژ نامی و سایز گزینه های متفاوتی پیش بینی شده تا بنابر خواست مشتری و شرایط پروژه، امکان پیشنهاد محصول مناسب وفروش و عرضه انواع هادی هوایی روکش دار وجود داشته باشد.

استاندارد بودن هادی روکش دار، مرغوبیت مواد اولیه به کار رفته در تولید رسانا و روکش و دارا بودن تاییدیه های فنی از دیگر نکاتی به شمار می آید که درفروش و عرضه انواع هادی هوایی روکش دار این محصولات مورد توجه قرار می گیرد.

فروش سیم هوایی هاینا در شرکت بازرگانی جهت عرضه انواع هادی هوایی روکش دار

بر پایه برنامه فروش سیم هوایی هاینا در شرکت بازرگانی فروش و عرضه انواع هادی هوایی روکش دار سیم یا هادی های هوایی آلومینیومی، هادی هاینا به صورت بدون روکش و روکشدار به صورت مستقیم از واحد تولید و انبارهای توزیع برای تحویل به مشتریان گرامی آماده و ارسال می گردد. این هادیها بر روی قرقره های چوبی یا فلزی بسته بندی می شوند. مبنا و واحد قیمت گذاری برای سیم هوایی بدون روکش وزن و برای نوع روکشدار طول خواهد بود.

ساختارفنی هادی هاینا جهت عرضه انواع هادی هوایی روکش دار

 • نام هادی : Hyena
 • ساختار هادی : هفت رشته آلومینیوم سخت با قطر ۴٫۹۳ میلیمتر که به دور هفت رشته فولاد پر کربن گالوانیزه ۱٫۹۳ میلیمتری پیچیده شده اند.
 • سطح مقطع آلومینیوم : ۱۰۶ میلیمتر مربع
 • قطر نهایی : ۱۴٫۵۷ میلی متر
 • سطح مقطع کل : ۱۲۶٫۵ میلیمتر مربع
 • وزن تقریبی آلومینیوم : ۲۹۰ کیلوگرم بر کیلومتر
 • وزن تقریبی فولاد : ۱۶۰ کیلوگرم بر کیلومتر
 • وزن تقریبی کل : ۴۵۰ کیلوگرم بر کیلومتر
 • حداکثر مقاومت اهمی : ۰٫۲۷۱۲ اهم بر کیلومتر در دمای ۲۰ درجه سلسیوس
 • حداقل نیروی پارگی : ۴۰۹۰۰ نیوتن
 • شعاع متوسط هندسی : ۰٫۵۷۵ سانتی متر
 • حداکثر جریان مجاز : ۴۴۱ آمپر

هادی هاینا به صورت روکش دار برای خطوط فشار متوسط و عرضه انواع هادی هوایی روکش دار نیز تولید می گردد.
برای مثال و مطابق با استاندارد EN 50397-1، سیم هوایی روکشدار هاینا برای شبکه ۲۰ کیلو ولت دارای روکشی از جنس XLPE به ضخامت ۲٫۳ میلیمتر است. ضخامت روکش برای هادی ۳۳ کیلو ولت ۳٫۶ میلیمتر خواهد بود.

انواع هادی های خطوط هوایی در شرکت بازرگاتی جهت عرضه انواع هادی هوایی روکش دار

هادی تمام آلومینیومی : All Aluminium Conductor or AAC

هادی آلومینیوم آلیاژی : All Aluminum Alloy Conductor or AAAC

هادی آلومینیومی تقویت شده با آلومینیوم آلیاژی : Aluminum Conductor Alloy Reinforced or ACAR

هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد : Aluminium Conductor Steel Reinforced or ACSR

البته در سالهای اخیر شکلهای دیگری از هادیهای هوایی آلومینیومی نیز طراحی و تولید شده اند؛ لکن در اینجا به مهم ترین و پر کاربردترین آنها اشاره شد.

انواع مختلف هادی های هوایی آلومینیوم 
خرید انواع کابل خودنگهدار
 ساختارفنی هادی هاینا
 عرضه انواع هادی هوایی روکش دار
 فروش انواع هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد
 فروش سیم هوایی هاینا 
فروش هادی هوایی با مغزی فولادی
 قیمت روز کابل خودنگهدار 
قیمت کابل آلومینیومی 
مسنجرآلیاژآلومینیومی

فروش هادی هوایی آلومینیومی در شرکت بازرگانی جهت عرضه انواع هادی هوایی روکش دار

غالبا برنامه ها و طرحهای فروش بر دو پایه توانمندی های تولیدی از یک سو و نیاز و خواست بازار از سمتی دیگر تدوین و اجرا می شوند.

همان طور که اشاره شد و مستحضرید، تنوع در سیمهای هوایی آلومینیومی وجود دارد؛ اما هم اکنون تمرکز مجموعه ما بر تامین و فروش هادیهای آلومینیومی با مغزی فولادیست. دیگر انواع هادیها مطابق با سفارش و مذاکره قابل تامین خواهد بود.

یک محصول برای این که جنبه تجاری پیدا کرده یا به تولید انبوه برسد، مراحل متعددی را باید پشت سر بگذارد. درباره محصولات صنعت سیم و کابل نیز همین نکته مصداق دارد. هادی هوایی آلومینیومی در طول سالهای گذشته با شکلهای متنوعی تولید و در صنعت برق به کار گرفته شده است. مزیتهای این محصول به میزانی بوده که بر معایب آن بچربد.

با یک نگاه ساده به خطوط هوایی متوجه می شویم که هادی های آلومینیومی نقش عمده ای در انتقال و توزیع انرژی الکتریسیته ایفا می کنند؛ اما جالب است که همین هادیها انواع گوناگونی دارند.

مستحضرید که دو شیوه اصلی و عمده برای جا به جایی و انتقال برق استفاده از خطوط هوایی و زمینی است. در خطوط زمینی کابلها با سطح ولتاژ اسمی متفاوت به کار گرفته می شوند؛ اما بیشتر شبکه های هوایی برق دارای هادیهای آلومینیومی هستند.

این هادیها در خطوط فشارقوی غالبا به شکل بدون روکش هستند؛ ولی نوع روکش دار آنها نیز در شبکه های فشار متوسط و ضعیف استفاده می گردد. مهم ترین عامل ایجاد کننده تمایز بین هادی های هوایی نوع، ساختار یا شکل رسانای آنهاست.

انواع مختلف هادی های هوایی آلومینیوم

هادی های هوایی در اشکال مختلف مانند تمام آلومینیومی، آلومینیوم آلیاژی، آلومینیوم با مغزی فولادی یا تقویت شده با فولاد، آلومینیوم با ظرفیت حرارتی بالا و هادی کمپکت در خطوط برق دیده می شوند. هر یک از این انواع هادی دارای ویژگی هایی هستند که با توجه به شرایط اقلیمی، سطح ولتاژ و توان انتقالی خطوط، نوع خطوط و دیگر فراسنجهای موثر نوع مناسب انتخاب می گردد.

به بیانی دیگر بیشینه مقاومت الکتریکی، ظرفیت آمپری، استقامت مکانیکی و میزان مقاومت در برابر شرایط جوی در هنگام انتخاب هادی های هوایی مورد توجه قرار می گیرند.

فروش انواع هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد

مطابق استانداردهای BS و ASTM برای رده بندی یا سایز بندی ACSR ها از نامهای جانداران استفاده می شود. در جدول زیر نامها و مشخصات چند نمونه از هادیهای آلومینیومی تقویت شده با فولاد را که کاربرد بیشتری در خطوط برق ایران دارند مشاهده می فرمایید.

فروش هادی هوایی با مغزی فولادی

هادیهای معرفی شده در بالا جزئی از فهرست تولیدات روتین محسوب می شوند. فروش و عرضه انواع هادی هوایی روکش دار این محصولات با فاصله زمانی نسبتا کم مابین سفارش و تحویل انجام می شود. دیگر رده ها و رنجهای این هادی بر اساس سفارش قابل تولید خواهد بود. همچنین علاوه بر سیمهای لخت آلومینیومی، هادیهای روکش دار آلومینیومی با مغزی فولادی نیز برای خطوط فشار متوسط در برنامه فروش پیش بینی شده اند

انواع مختلف هادی های هوایی آلومینیوم 
خرید انواع کابل خودنگهدار
 ساختارفنی هادی هاینا
 عرضه انواع هادی هوایی روکش دار
 فروش انواع هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد
 فروش سیم هوایی هاینا 
فروش هادی هوایی با مغزی فولادی
 قیمت روز کابل خودنگهدار 
قیمت کابل آلومینیومی 
مسنجرآلیاژآلومینیومی

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه کابل برق افشان ونیمه افشان

فروش ویژه کابل برق افشان ونیمه افشان

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM که از دیرباز عهده دار پخش کابل برق در سطح کشور بوده محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت خوب به مشتریان عرضه می کند تا آن ها ضمن خرید انواع کابل برق بتوانند هزینه های ناشی از اجرای پروژه های خود را به حداقل برسانند.