مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف

توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف

توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف

توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف

امروزه توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف را در شبکه های برق فشار ضعیف، متوسط و قوی می بینیم. خطوط برق فشار ضعیف، چه شبکه های عمومی و چه اختصاصی به دو شکل هوایی و زمینی از کابلهای آلومینیومی بهره می برند.
در نوع هوایی کابل خودنگهدار رواج بیشتری دارد و برای خطوط زمینی فشار ضعیف نیز تنوع بالایی در این کابلها دیده می شود.
ایجاد تنوع در کابلهای آلومینیومی فشار ضعیف از دیدگاه سایز و رده، ارسال مستقیم از انبار تولید یا فروش، تضمین استاندارد بودن کابلها و دارا بودن تاییدیه ها بر حسب درخواست از اهم امکانات پیش بینی شده در طرح توزیع و پخش محسوب می گردند.

انواع مختلف هادی های هوایی آلومینیوم
 توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف
فروش انواع هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد
 مسنجرآلیاژآلومینیومی

توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف وقدرت

توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف وقدرت را در لیست اقلام مورد نیاز بسیاری از پروژه های تامین برق چه در سطح ولتاژ فشارقوی و چه فشار متوسط و ضعیف می بینیم؛ از این رو فروش آن مورد توجه است.

به بیان دیگر برای متقاضیان کابل آلومینیومی فشار ضعیف وقدرت مهم خواهد بود که کابل را از چه مرکزی و با کدام مزایا تهیه می نمایند. با گسترش نیاز به انرژی الکتریسیته، کاهش هزینه های تولید، تامین و توزیع آن بیشتر مطرح شده است و انتخاب کابلهای برق آلومینیومی در گروه قدرت از این حیث افزایش یافته است.

در فروش این محصول تمامی زیر گروه ها پوشش داده شده اند. کابل زمینی فشار ضعیف (۰٫۶/۱ KV)، کابل فشار متوسط زمینی ساده یا زره دار و کابل فشار قوی می توانند زیر عنوان کابل قدرت آلومینیومی جای بگیرند. این که توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف مورد نیاز مشتریان در چه شرایطی تامین و آماده فروش می شود حائز اهمیت است و مسائل ریزی که در این بین وجود دارد هرگز بی اهمیت نخواهند بود

منظور از مسائل ریز مواردی همچون دسترس پذیری مرکز فروش یا تامین کننده کابل، توانایی در اطمینان بخشی از دیدگاه استاندارد و کیفیت ساخت، رزومه کاری و تجربه های تامین کننده در این زمینه، چگونگی تحویل و همچنین توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف و محصول و نحوه تسویه حساب است.

خرید و توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف به صورت عمده

یکی از اقداماتی که یک تامین کننده کابل آلومینیومی می تواند انجام دهد، ارائه پیشنهادهای مناسب برای سفارشها و خرید های عمده و توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف است. فراسنجهای متعددی برای یک چنین پیشنهادی قابل تصور است.

تصمیم گیری هایی که در دپارتمان فروش برای طرح های مختلف اتخاذ می شود برگرفته از شرایط روز و بازخوردهایی است که از سمت مشتریان دریافت می گردد.

انواع مختلف هادی های هوایی آلومینیوم
 توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف
فروش انواع هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد
 مسنجرآلیاژآلومینیومی

چنانچه بخواهیم موارد مورد تاکید و توجه در تامین عمده کابل آلومینیومی و توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف را بیان نماییم باید به نکات زیر اشاره کنیم :
۱- تامین آسان در زمان کوتاه ( سفارش مشتری توسط پرسنل متخصص کنترول پروژه تحت کنترول تولید خواهد شد تا در مدت زمان ارائه شده به مشتری تولید گردد )
۲- ارائه مشاوره تخصصی قبل از خرید و دریافت پیش فاکتور قیمیت
۳- معرفی و توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف مطابق استانداردها و تاییدیه های مربوطه
۴- ایجاد تناسب و رابطه منطقی میان قیمت پیشنهادی با مقدار سفارش و سطح مرغوبیت کابل و همچنین ارائه مدارک فنی درخواست

معمولا نکته ای که در مورد خرید های عمده و توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف بیشتر مدنظر مشتریان است، زمان تحویل و متراژ بسته بندی کابل آلومینیومی خواهد بود. با توجه به متغیر بودن این دو فاکتور، اطلاعات مربوط به آنها در پاسخ به هر سفارش اعلام می گردد.

پخش و توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف

با پخش و توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف مشکلات دور بودن از مراکز اصلی تامین و عرضه کابل برای بسیاری از مشتریان و همکاران کاهش پیدا کرده و هزینه های جانبی تهیه محصول به شکل محسوسی تقلیل می یابد.

دو نکته ای که ذهن مشتریان را در زمینه تامین و پخش و توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف درگیر نموده است یکی سطح مرغوبیت، استاندارد یا مورد تایید بودن کابل و تناسب قیمت با درجه کیفی است و دیگری هزینه های جنبی خرید کابل مثل رفت و آمدهای متعدد است. نکته دوم زمانی که خریداران در مناطق دور از مراکز فروش و پخش و توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف هستند بیشتر به چشم می آید.

انواع مختلف هادی های هوایی آلومینیوم
 توزیع کابل آلومینیومی فشار ضعیف
فروش انواع هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد
 مسنجرآلیاژآلومینیومی

جهت خرید و فروش ومشاوره این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیر و مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ: 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی

قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی

در شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM که یکی از بزرگترین مراکز قیمت سیم و کابل برق افشان و مفتولی و تامین کننده انواع سیم و کابل در لاله زار تهران می باشد.